1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banlı olduğu halde oyun oynuyor?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve mamiefe04 tarafından 18 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mamiefe04

mamiefe04
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ve adminler bugün dikkatimi çekti. Geçenlerde vChris diye birisi için rapor atmıştım ve bugün akşam kabul edilip banlanmıştı.

Daha sonra bugün gece saat 1 gibi oyuna girdiğimde aynı kullanıcı adıyla abul sabuk ilerleyen birini gördüm.

Pinfo'sunu almadım benimle ilgisi yok diye ama daha sonra nicki tanıdım merak ettim ve log dosyasından 3040 ı arattım TMPID sini 1897479 buldum.
    Bu TMPID sini ŞURADAN arattığımda daha önce banlanan kişi olduğunu görüp şaşırdım :) Banlı olduğu halde nasıl oluyor da oyunda çözebilmiş değilim. Sistemi kandıracak bir yolu vardır diye düşündüğüm için konu açmayı uygun gördüm.

2. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Ayni olay banada denk gelmişti.. Frankfurtta gözünün gördüğü herkese gelene geçene kasitli çarpan deviren skodali bi bebeyi hem video kayita aldim hemde hemen pinfosunu falan aldim, o an servise işinlandim alt tab yapip TMP'de profilini buldum bi baktim profilinde BANNED yaziyor.. Ama troll hala oyunda ve İnatla insanlara çarpip devirip duruyordu bilerek kasitli karşi şeritlere geçip duruyodu.. Yani kesinlikle o da farkindaydi sistemde Banned yazdiğina çünkü inanilmaz rahat çekinmeden saniye durmadan ha bire millete çarpiyodu deviriyodu falan...

Ben yine videomu çekip raporladim zaten adminler raporlara bakana kadar aradan bilmem kaç gün geçiyo, onun sistem üzerindeki cezasi bitti bu seferde benim videoyla banlandi..

3. Treval Bob

Treval Bob
    Plaka

52
    13
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyunun Dosyalarıyla Oynuyorlar Muhtemelen Ama Yapmayin Sonra Yine O Olay Açiğa Çıkınca Perma Yersiniz

4. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adminler durumu değerlendirsin diye konu açtım :) Zaten bunu yapan perma banı göze almış demektir. DENEMEYİN.

5. Gervasken

Gervasken
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

139
    28
    170
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ya bug gibi bir durum oluşuyor yada oyun dosyalarıyla oynanıyor eğer süreli yediyseniz sakın ellemeyin permaya dönüşebilir permalıyım zaten diyip gene denemeyim bu ağır bir suçtur yasal işlem başlatılabilir.

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Eğer oyuncu oyundayken siteden ban yerse oyundan çıkana kadar oynamaya devam eder. Fakat yine de rapor gönderebilirsiniz.

EnesAslann ve onurornek1225 bunu beğendi.
  7. onurornek1225

onurornek1225

26
    61
    21
    85
    DAF
    Saat farkından dolayı bizde Banned gözüküyor olabilir mi?

8. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim keşke 3 ay önceki konuyu bulup güncellemeseydin :) DesertEagle26 in dediği gibi oluyormuş. Yani siteden ban yerse oyundan çıkana kadar oynamaya devam ediyormuş.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  9. EnesAslann

EnesAslann
    Plaka

26
    86
    26
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu yorumu yazmaya gelmiştim gerek kalmamış :D

DesertEagle26 bunu beğendi.
  10. onurornek1225

onurornek1225

26
    61
    21
    85
    DAF
    Ona hiç dikkat etmedim be dostum soru sordum sadece. Teşekkürler bilgilendirme için :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.