1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Yermiyim.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Emir78 tarafından 16 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eğer çarptığınız kullanıcının ekranında, sizin ekranınızdaki gibi sonradan beliriyorsanız; rapor zaten reddedilir. Ama kullanıcı sizi çok önceden görmüş ve siz ona çarpmışsanız; bunun suçunu oyunda aramayın.

2. OnurErkar

OnurErkar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Ban yersen bile bu kanıtla kaldırtabilirsin senlik bir durum yok boş yolda adam spawn oluyor bu olay sunucunun sıkıntısı.

Emir78 bunu beğendi.
  3. Gablov

Gablov
    Plaka

24
    35
    2
    65
    Renault
    TruckersMP Profili
    Kardeşim şeridinde gitseydin keşke.

4. Catagin

Catagin

64
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aga benım nacizane fikrim bence o adamda hatalı kendi şeridinde gitmiyor kendi şeridinde olsa kaza olmicaktı belki haksızmıyım? (Ayrıca sollıyacaktı diye düşünenler sollaması kadar imkansız birşey yok hem önündeki hızlı hemde geçemezdi yani.)

5. BloodyX

BloodyX
    Plaka

26
    129
    19
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynı sorun bende de mevcut senin de dediği gibi bi ana ışınlanıyor ise sunucu ile alakalı bi durum her ihtimale karşı video kaydı bulundur banlanırsan da kanıt olarak video sunarsın Özelliklede eu1 eu2 girme derim tercih olarak eu3 kullan

6. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Önümdeki adam sahoş gibi gidiyodu biraz videonun önceside var bende şaşırdım o öyle gidince

7. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hiçbir şey olmaz. Rahat ol. Kayıt almanın faydaları. Yani bence...

8. Meteoffical

Meteoffical
    Plaka

27
    213
    145
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Banlanırsın, sollanması yasak yerde sollamaya çıkıyorsun. Ayrıca Raichu'nun dediği gibi haritada baya uzaktan adamın geldiği görülüyor.

9. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sollamaya çıktığım ne belli eğer yukarıdaki mesajlları okursan neden sola yakın gittiğimi anlarsın ben yolamı bakıyım haritayamı bakıyım

10. Meteoffical

Meteoffical
    Plaka

27
    213
    145
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dostum yorumları tekrar okudum, videoyu bir daha izledim. Adam tehlikeli sürüyor sen normal mi sürüyorsun? Tehlikeli sürüyorsa hız kes bırak mesafe açılsın. 150 ile giderken o mesafede fren yapıp durabileceğini mi sanıyorsun? Adam tehlikeli sürüyor, hızı kesmedin, sağ at kendini neden karşı şeride atıyorsun? Her türlü açıdan haksızsın dostum.

Dogukan3535 ve Eğinli bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.