1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Sürem bittiği halde banım kalkmıyor

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve rifat424242 tarafından 14 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. rifat424242

rifat424242
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    2
    0
    15
    2 Gün önce bir ban yedim süresi yarım saat önce bitiyordu ama hala kalkmadı biri yardım edebilirmi lütfen

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Türkiye saat farkından dolayı ban bitiş saatinize +3 saat eklerseniz çıkan saat banınızın bitiş saatidir.
    Dilerseniz buradaki konudan yardım alarak basit bir işlem ile de truckersmp.com'un saat dilimini kendi ülkemize göre ayarlayabilir ve böylelikle doğru ban bitiş saatlerine erişebilirsiniz.

Son düzenleme: 14 Ocak 2019
    Razor3214, 38kayserili ve mexiumut bunu beğendi.
  3. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    TruckersMP Yasaklama sistemi varsayılan olarak UTC (+0.00) zaman dilimini kullanıyor. Şuan ülkemiz GMT (+3.00) zaman dilimini kullanıyor. Yani kısaca yasak süresine 3 saat daha ekleyeceksiniz.

TruckersMP Saat diliminizi aşağıdaki konu yardımı ile güncelleyin. Güncelleme işleminden sonra tüm paylaşımlar Türkiye GMT (+3.00) zaman dilimine göre gösterilecek.
    https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-saat-dilimini-degistirme.30870/

Extreme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.