1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban sistemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve UYKUSUZ TIRCI tarafından 6 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LondroS

LondroS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    492
    1.056
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Profil linkini atarmısın ?

2. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten bir anlık dalgınlık sonucunda perma atılmıyor ki. Hadi bu dalgınlıktı diğer 5'i de mi dalgınlık. Ban sistemi gayet iyi bence. Zaten sen 1,2,3,4,5 kere hak tanınmış, akıllanmadıysan yapacak bir şey yok.

Neymiş canı troll yapmak istemiş :) Tamam serverdeki 4000 kişinin canı troll yapmak istesin o zaman görelim. Gidip freerom da oynanabilir mesela.

Trollü meşrulaştırmaya çalışıyosunuz, ilginç...

Son düzenleme: 7 Haziran 2018
    DesertEagle26 bunu beğendi.
  3. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Vay be ilk defa denk geldim eskiden metin2 oyununda denk gelirdi yaşı büyük abiler saygılar :D
    Anladığım kadarı ile millet ban sisteminden memnun 5 hak bile fazla diyorlar ee tabi haklılar hiç bir dlc almadan oyunu 9.75 TL'den alıp oynuyolar perma yesemde sıkıntı olmaz diğer hesaplardan girerim veya indirimde yeni hesap alırım düşüncesi ile devam ediyolar. Dlc vb tam olanlara sözüm yok lafım diğerlerine.
    Gerekçe değil gerçek ben trol yapanları savunmuyorum ona sırf trol yapmak için girenleri savunmuyorum. Bir anlık içten gelen istekle yapmak isteyebilir yapar cezasını çeker biter canı trol yapmak istemiş ban yemesin demiyorum ben. Ona bakarsan buda benim fikrim aracı alıp otobana çıkıp makas atanları izlerseniz desteklerseniz bu şahışları niye destekliyorsunuz? adamlar gerçekte trol yapıyor milletine malına canına zarar veriyor trafiği zorlaştıyor o zaman makas atan adam diğer araca zarar verdiğini zaman ehliyeti süresiz olarak elinden alınmalı ?

Lance ve Eğinli bunu beğendi.
  4. ihsankaraoglu

ihsankaraoglu
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    3
    0
    0
    Son düzenleme: 7 Haziran 2018
  5. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Oyunu 39 TL liste fiyatından almıştım. Belki o troller de indirimsiz almıştır bilmeden yorumlamayın herkesi. Aşağıda belirttiğim tüm öğeler liste fiyatından indirimsiz halde alınmıştır. (Daf ve Scania paketleri de var eklemedim onları.)

Ayrıca bu oyuna bir yığın harita dlcleri olsun diğer dlcler olsun bir tomar para verdim. Demek ki fazla para verince kıymetli oluyor hesap. Ek olarak ATS de almıştım zamanında.

200+ TL para gitti oyuna ve bırak ban yemeyi bir kere bile kick yemedim. (Yediysem ya skodaya polis skini ya da fazla ping gibi otomatik kickler)

Para verince insanın her şeyi kıymetli oluyor demek ki.

Eğinli bunu beğendi.
  6. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kıymetli diyen yok zaten ayrıca dikkatlı oku yada okuduğu anla bak oraya ne yazmışım.

7. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Vallahi 39 TL verince 9.75 TL lik oyun diyenlere ayar oluyorum cidden (kim ayar olmaz ki kardeşim benim yediğim kazığı yiyen herkeste olur :D)

8. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
  9. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Eğer abartmadan trollersen ve sürekli yapmazsan ban bile yemiyorsun. Zaten 6 ban hakkı diye birşey yok yediğin banın üstünden 1 yıl geçince ban atılırken o sarı olan banlar sayılmadan atılıyor

10. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaş, "Sonuçta insanız trol arada yapılmalı" diye bir tabir olamaz, olmamalı. Tamam bu bir oyun, gerçek hayatla kıyaslamak istemiyorum ama gerçek hayatında o kadar kaza yaparsan ehliyetine el koyarlar ki bir oyunda olsa başka insanların huzurunu bozacak şekilde hareket edilmemeli. En başta bu bir simülasyondur, bir kayıt açarsın tek seferlik iş yaparak para kasarsın, sonra kendi tırını alıp iyice işi büyütürsün böyle eğlenirsin. Trol yapmak istiyorsan single player a yada No collision serverine git. Kimse senin çarpmanla sürekli hızlı kayıta dönmeye tahammül etmek zorunda değil. Bu oyunu adam gibi oynarsan ban yemezsin zaten, ilk örnek olarak kendimi gösterebilirim. Ayrıca atılan ban haksızsa, bir kural ihlali yoksa açılıyor. Yoksa bu oyunu oynayamıyorsun demektir. Bu tür mp destekli oyunlarda yaş sınırı olmalı ve ehliyeti olmayan oynamamalı ki daha yoldaki çizgilerin ne işe yaradığını soranlar var.

DesertEagle26 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.