1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ayna altı lolipop lamba

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Memur34 tarafından 14 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Merhaba arkadaşlar aynaların altına lolipop lamba takmak istiyorum ama takamadım. 50K nın modifiye parçalarını indirdim onda lolipop lamba mevcut ama bu slotta görünmüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oradaki slotun adı 50K'nın modifiye paketinde bulunmadığı için takma olasılığın yok. Kayıt dosyası düzenlemeyi biliyorsan lolipop lambasının kodunu bulup ayna altına kod ile yerleştirebilirsin. Ayrıca Onur Kul'un yaptığı modifiye paketinde var diye biliyorum oraya koyamaman şaşırttı :H Mod sahibi ile iletişime geçip yardım da alabilirsin.

3. EM1R

EM1R
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Modifiye paketi modunu bende kullanıyorum. Paketin içinde yok ayrıca indirmeniz lazım.
    Legendary "50k-addons" modunun güncel olduğundan emin olun.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Slot ekleniyor fakat fotoğrafta da görüldüğü gibi slot a hiçbir şey ekleyemiyorum. Hatta senin bütün slotları açan bir modun var onu da denedim ama olmadı ve ayrıca mod düzenlemeyi bilmiyorum.

Güncel olduğuna eminim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Haziran 2020
    DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1.36 sürümünde test ettim ama bende bir sıkıntı yok. Sürüm farkındanda olacağını sanmıyorum. Mod yöneticisinde "50k Addons" modunu birincil sıraya, F-MAX Aksesuar paketini ikinci sıraya ve Ford F-MAX ana modunu da 3.sıraya almayı deneyebilirsin. Yine olmazsa sol üstte "Ara..." kısmının yanındaki Filtrele butonuna tıkladıktan sonra gelen pencereden "Hepsini Etkinleştir" yazısına tıklayıp tüm modların aktif olmasını sağlayabilirsin.

6. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Modifiye paketi tanıtım videosunu detaylıca izledim orada da slot aynı şekilde boş.

7. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    @mexiumut arkadaşımızın önerisini uygulamadıysanız önce onu deneyiniz. Ben ETS 2 v1.37.1.82s sürüm için anlatmaya çalıştım.

1- Steam 'den abone ol diyerek;

https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=1915802227

indirin. ( Ford Trucks F-MAX 2.0 Sürümü Beta olarak güncellenmiş)

2- ETS 2 – Ford Trucks F-MAX Aksesuar Paketi isimli modu bulun ve indirin. Yapımcı: OnurKull. Ben adres veremedim belki reklama giriyordur diye.

3- Aşağıdaki adresten de; Legendary tuning addon pack "50k addons" modunu indirin. (v1.35 olması önemli dğil, çalışıyor.) Yapımcının verdiği bağlantıdır.

https://modsbase.com/obdq7x2ev4pf/50k_addons.scs.html

Mod öncelik sıralamasını aşağıdaki video ile göstermeye çalıştım. (FMAX_Accessory_Pack en üstte olsun, 50k_addons ortada veya en altta olabilir.)

Video kalitesi düşük olmuş kusura bakmayın.

https://streamable.com/7jevtb

hackvita, mexiumut ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  8. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Bu kadar detaylı bir anlatım yaptığın için çok teşekkürler.

Oldu çok teşekkür ederim.

DaNgEr900 ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.