1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] 1.41 Açık Beta Güncellemesi Yayınlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 9 Haziran 2021 başlatılmıştır.

 1. Ghost

  Ghost
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  647
  1.856
  435
  Sizlere yeni oyun güncellemeleri getirmeyi çok seviyoruz, özellikle uzun süredir istenen özellikleri içeriyorsa! Forumumuza aşina olanlar, topluluk geri bildirimlerinin ilk dalgasını yakından ve dikkatli bir şekilde izleyebilmemiz için yayınlamaya karar verdiğimiz, 1.41 güncellemesi için Deneysel Açık Beta'mızı duymuştur . Bu güncellemeyle birlikte ATS'ye en çok beklenen içerik kuşkusuz Convoy. Bugün, American Truck Simulator için 1.41 Açık Beta Güncellemesinin artık topluluğumuz tarafından tamamen ve herkese açık olarak test edilmeye hazır olduğunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz!

  [​IMG]

  Ancak, bunun hala açık bir beta olduğunu ve çok fazla devam eden bir çalışma durumunda olduğunu lütfen unutmayın. Bir deneme yapmak istiyorsanız, resmi forumun ilgili bölümünde karşılaşabileceğiniz hataları bildirerek katkıda bulunmaya yardımcı olabilirsiniz . Geri bildiriminiz ve raporlarınız ekibimiz için son derece değerlidir ve bize yardımcı olmak için zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

  Lütfen bu güncellemenin birçok topluluk MOD'unu uyumsuz hale getireceğini unutmayın. MOD yazarlarının bu güncellemeyle çalışması için modlarını ayarlamaları ve güncellemeleri gerekebilir. 1.41 Açık Beta'ya katılmak istiyorsanız, herhangi bir üçüncü taraf değişikliği olmadan bir profil kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  Öyleyse, 1.41 güncellemesinin neler olduğuna bir göz atalım!

  Convoy Çok Oyunculu Mod

  Convoy, oyuncuların arkadaşlarıyla veya diğer kamyoncu arkadaşlarıyla araba sürmek için kendi özel oturumlarını (parola isteğe bağlı) ayarlayıp barındırabilecekleri yeni bir çok oyunculu oyun modudur. Şu anda senkronize AI trafiği, zaman ve hava durumu ve diğer oyuncularla aynı işi alma yeteneği için destek var.

  [​IMG]

  Bu açık beta aşamasında Convoy, 8 oyuncuya kadar çevrimiçi bir oturum oluşturmanıza ve barındırmanıza olanak tanır. Gelecekte oyuncu sınırını eninde sonunda yükseltmeyi planlıyoruz, ancak devam eden çalışma yapısı nedeniyle şu anda bunu küçük tutuyoruz. Oturum sahipleri, otomatik olarak bu oturumların yöneticileri haline getirilecek ve sonuçta çevrimiçi olarak ne tür bir ortama sahip olmak istediklerini kontrol etmelerine ve aynı zamanda sorun çıkaranları oturumdan atma yeteneğine sahip olacaklardır.

  [​IMG]

  Ayrıca arkadaşlarınız veya diğer kamyoncular tarafından oluşturulmuş mevcut oturumlardan herhangi birini görebilir, filtreleyebilir, göz atabilir ve sonunda katılabilirsiniz.

  [​IMG]
  [​IMG]
  Peki oyuncular Convoy'un açık betasında hangi seçenekleri ve özellikleri kullanabilecek ve deneyimleyebilecek?
  • Herhangi bir oyuncu, 8 kişiye kadar kendi özel oturumlarını düzenleyebilir ve oluşturabilir​
  • Aynı şirketten ve aynı varış noktasına aynı sözleşmeleri/işleri birlikte taşıma yeteneği​
  • Senkronize AI trafiği​
  • Senkronize zaman ve hava durumu​
  • Senkronize boya işleri, kamyon aksesuarları, kabin aksesuarları, kargolar ve daha fazlası​
  • CB radyo yayını (X tuşu), hızlı yanıtlar (Q tuşu) veya metin sohbeti (Y tuşu) aracılığıyla diğer sürücülerle iletişim kurma yeteneği​

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Bu yeni özelliği denemek için kaç oyuncunun istekli olduğunu biliyoruz; ancak yolda arkadaşlarınıza katılmadan önce bilmeniz gereken bazı şeyler var! Konvoy beta aşamasındadır, bu da sürüş sırasında potansiyel olarak bazı hatalar, kusurlar veya beklenmedik sorunlarla karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.
  Önemli sorunlar / henüz uygulanmayan:
  • Konvoy modundaki modlar ilk sürümde desteklenmemektedir.​
  • Bir oyuncunun bağlantısı kesildiğinde AI araçları kaybolabilir.​
  • Açılır köprüleri senkronize değil. Convoy'un ilk sürümünde senkronize olacaklar.​
  • Sahip olunan bir treyler kullanırken, kargonuzu yüklemek için gitmeniz gereken yerde bir şirket treyleri ortaya çıkabilir.​
  • Steam davetleri yalnızca Steam arayüzü üzerinden çalışır.​
  • CB radyo yayını ("X" kısayol tuşu) metin giriş satırına müdahale ediyor.​
  • Konvoy "M"deki ekran haritası, Rota Danışmanında sohbet kaydırma ile birlikte uzaklaşır.​
  Profilinizin ilerleme durumu hakkında endişeli misiniz? Sorun çıkaran veya kontrolünüz dışındaki diğer durumlar durumunda, oyuncular, oturuma katılmadan önce yaptıkları tasarrufları geri alma seçeneğine sahip olacaklar. Arkadaşlardan VTC'lere, Convoy'dan nasıl keyif alacağınızı görmekten heyecan duyuyoruz ve bu yeni çevrimiçi özellikle ilgili yapıcı geri bildirimlerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz.

  [​IMG]

  Kaliforniya Yenilemesi

  Özel Noel 2020 canlı yayınımız sırasında, başlangıç durumumuza yeniden bir görünüm kazandırmak için American Truck Simulator'da California'yı tekrar ziyaret edeceğimizi duyurduk! Bugün, büyük bir yol düzeni yeniden çalışması, tarım istasyonları ve daha fazlasını taşıyan bu resmin ilk yinelemesini getiriyoruz!

  [​IMG]

  Sürücülerin Kaliforniya'ya vardıklarında karşılaşacakları en göze çarpan değişikliklerden biri de yeni tarım sınır kontrol istasyonları ! Eyalete mal taşıyan tüm sürücüler, araçların istilacı türlerle musallat olabilecek mallar ve doğru belgeler için denetlendiği kontrol istasyonundan özel kontrollerden geçmek zorunda kalacak. Oyunda, mevcut tartım istasyonlarına çok benzer şekilde çalışacak yeni bir özellikle bu senaryoları taklit edeceğiz. Sınıra vardığınızda, ne taşıdığınıza bağlı olarak, eyalete girmeleri için yeşil ışık yakılmadan önce sürücülere kontrol istasyonlarından birinde kontrol için kenara çekmeleri bildirilecektir.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  ATS'nin piyasaya sürülmesinden bu yana geçen yıllarda dünya tasarım araçlarımız önemli ölçüde iyileştirildi ve yeni güçten yararlanmayı planlıyoruz. Örneğin, harita tasarımcılarımız artık yol yüzeyinin bir virajda düzgün yuvarlanması gibi ayrıntılara dikkat edebiliyor. Ayrıca, konu benzersiz yol tabelaları, uygun yol işaretleri veya kedi gözü kullanımı söz konusu olduğunda araştırmamızı doğru yaptığımızdan emin olmaya çalışıyoruz. Eyalet genelinde sürüş yaparken tamamen yeni bir görünüm ve his elde etmeyi umuyoruz. Daha fazlasını buradan okuyun .

  [​IMG]
  [​IMG]


  Fotoğraf Modu: Saat ve Hava Durumu seçenekleri

  Oyuncularımızın oyun içinde fotoğraf çekmeyi ne kadar sevdiklerini ve bu mükemmel çekimi oluşturmak için çok zaman harcadıklarını biliyoruz ve birçoğu için buna doğru ışıklandırma koşullarını ve havayı bulma da dahildir. Bu nedenle, bu mükemmel kamyon taşımacılığı hafızasını oluşturmaya yardımcı olmak için, konsol komutlarını kullanma konusunda size biraz zaman kazandırabilecek yeni bir özellik uyguladık!

  [​IMG]

  Yeni Saat ve Hava Durumu seçenekleriyle tanışın! Oyuncular artık, sadece zamanı değiştirmek için yeni bir kaydırıcıyı ayarlayarak veya aydınlatmayı/hava durumunu kontrol etmek için iki düğmeyi tıklayarak mükemmel kamyon taşımacılığı çırpıda oluşturmak için istedikleri koşulları seçebilecekler. oyun içi fotoğraf stüdyosu güncellendi. Sürücülerin gelecekte bu yeni özelliği nasıl kullanacağını görmek için sabırsızlanıyoruz ve fotoğraflarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

  [​IMG]

  Değişiklikler:


  Oynanış:
  • Konvoy Çok Oyunculu Mod
  • Fotoğraf modunda zaman ve hava durumu ayarları
  • Hızlı Seyahat
  [​IMG]


  Harita :
  • 7 Tarım İstasyonu ve bir yol düzeni yeniden çalışması içeren California Reskin bölüm 1
  Kullanıcı Arayüzü :
  • Haritada yeni simgeler
  [​IMG]

  Bu yalnızca açık bir betadır, kararlı bir genel sürüm değildir - bu nedenle hatalar, kararsızlık veya çökmelerle karşılaşabilirsiniz. Son sürüm için beklemek istiyorsanız tamamen sorun değil. Ancak, oraya daha hızlı ulaşmamıza yardımcı olmakla ilgileniyorsanız, forumumuzdaki tüm geri bildirimlerinizi ve bu bölümdeki hata raporlarınıza dikkat edeceğiz .

  Oyun için modlarla ilgili ayrıntıları almak için lütfen modlama wiki'mizi kontrol edin.

  Açık betaya katılmak isterseniz, bu sürümü Steam'deki beta sekmesinde bulabilirsiniz. Erişim yolu şu şekildedir: Steam → KÜTÜPHANE → American Truck Simulator'a sağ tıklayın → Özellikler → Beta sekmesi → public_beta - public_beta 1.41. Bazen orada doğru beta adını görmek için Steam istemcinizi yeniden başlatmanız gerekir.
   
  Son düzenleme: 9 Haziran 2021