1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü arkadaşlar siz karar verin

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve kaan0664 tarafından 7 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emr3

Emr3
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    119
    20
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Pek düşünmüyorum affedeceklerini çunku 100 de %80 sen hatalısın

2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    aynen oyun içinde banladı doğrusu o zaman ben çimlerin üzerinden gitmiştim zaten admine itirazımda şunu dedim ben çimlerden gidilmemesi gerektiğini bilmiyordum acemiyim keşke uyarıp banlasaydınız dedim oda cevap vermedi

keşke ben hatalı olsamda kabullenip uğraşmasam ama hatasızım çünkü karşıdaki öyle bir geldiki fren yapıp kaçmaya bile gelemedim karşıdaki adam göz göre göre 2 arabayı ben sollamadayken solladı ama benim beceriksizliğim şurda o adam ben tır sollamaya çalışırken 2 arabayı solladı ben yavaş giden bir tırı sollamayı beceremedim :D

3. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilmemek mazeret gösterilemez ama hatalı olduğunuzu kabul ediyorsanız ona da itiraz etmeyin bence. Zaten çok kısa süre ban atmış. 4. banı kurtarmak için bir yol yok gibi gözüküyor ama siz yine de kanıt istediyseniz admin gereken cevabı verecektir.

4. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    o konuda hatamı kabul etmiştim ama sonradan öğrendimki adminin cevap vermesi lazım ve kanıt eklemesi lazmmış ondan şimdi kabul edemiyorum.

yani sonuçta oyun kuralına göre oynanıyor adminliğin kuralıda kanıt koymak banlarken ondan kabul etmiyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Temmuz 2017
  5. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    O zaman size bol şans artık bundan sonrası o admin ve sizin aranızda olacaktır.

6. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    sonuna kadar gidicem haksızlık olmasın istiyorum aynı durumda sende olsan benim gibi düşünürdün.

2 tane banda haklı 2 adminde 4 tanesinden 2si haklı biri hatalı sollamaydı onda itiraz ettim ve banım azaltıldı diğer haklı banda bir arkadaşımı başka bir adla trolledim kasti bir şekilde oda video almıştı onuda kabul ettim mecburen yine onada itiraz yazmıştım ama büyütmedim tabiki onuda yazmamın sebebi belki banım azalır diye düşünmüştüm çünkü ets 2 yi seven ve ciddi oyanayan biriyim 1 kere trolden ban yemek beni üzmüştü ama ilk banımla bu son banı bilgileri araştırdıktan sonra hayır bu 2 ban doğru değil dedim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Temmuz 2017
  7. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    İnsanların ölümüne sebep olan bir eylemi gerçekleştirenlerden de mi nefret etmiyak:@

8. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    hatayla ölüm gerçekleşiyorsa o ölüm hatadandır hatasız kul olmaz kasti yapılandan nefret et hatadan nefret etmek olmaz.

9. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Şaka yapıyorsun değil mi?

10. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    hayır kasti yapılan yanlışlıklar gerçekten ceza hakederler ama hatalar ceza haketmez hatalar tecrübeyi hakeder.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.