1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Arkadaşın Canı Sıkılmış

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HellorD TV tarafından 13 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Vidyodaki montaj mı müzikler mi yoksa animasyonlar mı daha kötü anlayamadım gözlerim kanıyor. Sanırım bu arkadaş kafayı sıyırmış devrim ihtilal yaptığını sanıyor olabilir.

HellorD TV bunu beğendi.
  2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    @Ozan Ceylan @BurakAKSAKAL Onları yaptığı atar, bizim hayatımıza renk katar aslan
    Bakıp bakıp gülüyorum bu hastalıklı yaratıklara
    bu da benim meşhur olduğum video, tabi geldikçe permalayıp evine postalıyorum, sinir krizi geçiriyorlar, ben yine yoluma devam edip keyfime bakıyorum :D

EM1R, HellorD TV, Ozan Ceylan ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Vallaha paylaştığın videoda adam oyun oynatmamış sana. Böyle insanlar yüzünden TruckersMP'nin suyu çıkıyor.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  4. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    kendimizi duzeltiyoruz diyorsunuz da beyefendi adamlar zamaninda Osmanlı tokadi cok yedigi icin Türk'leri sevmiyorlar bunuda hareketlerinden belli ediyorlar yabancilar oyun icinde block yapiyorlar hic bir sey yok ama Türk biri yapsin aninda ban atiyorlar bu irkcilik dir bu insan secmektir Allah'tan mubah deyil

BurakAKSAKAL bunu beğendi.
  5. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    @DesertEagle26 devrem ne çekmişsin be D:D:D:

sen bu durumda ırkçı yaklaşımda devam et kardeşim. Devam edinn :) ALLAH Islah etsin. Bir şey diyemem artık.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Kasım 2019
  6. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    burak bey adamlar irkcilik yapiyor insan seciyorlar diyorum siz beni Allah'a havale ediyorsunuz dua mi ediyorsunuz beddua mi anlamis deyilim

7. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben ırkçılık olduğunu düşünmüyorum TruckersMP herkese eşit davranıyor. Mesela birkeresinde ben tagıma BELGIUM yazıp dolaşmıştım sonra önümde bi adam aniden durdu çimene atladım ARDA. diye bir oyun moderatörü kickledi (haklı olarak) burda ırkçılık yok. Gayet normal bir şekilde kick sebebi olan birşey için beni kickledi. Sonra 3 gün önce felan normal tagımda TR LAG REC yazıyordu. Oyunu direksiyon seti ile oynuyorum birden direksiyona birşey oldu ben döndürmediğim halde oyun içindeki direksiyon sağa döndü ters şeritteki çimenlere çarptı tır Allah'tan o esnada birisi yoktu yoksa ban yiyebilirdim. Her neyse, sonra karşıdan bi adam geldi bir de öbür şeritten geldi orda sıkıştım Rusyalı bir admin sıfır kamerası ile etrafa bakıyordu beni izliyordu sanırım acaba şeridine girebilir mi diye düşündi ben giremeyince haklı olarak kick attı sonuçta nerden bilsin direksiyonumun kaydığını. Bu verdiğim örneklerle ırkçılık olmadığını söylemiş olayım. Benim rapor ettiğim 50 kişi vardır 43'ü Avrupa ülkelerinden hepsine birşey demeden ban atıyorlar. Türkler de 3-5 gün yiyor Avrupalılar da. Ha tabi 4. 5. 6. ban sürelerini saymıyorum onlar herkes için eşit. Yaptığın kazanın ağırlığına, yaptığın kural ihlalinin ağırlığına göre ban cezasının süresi değişir.

Eğinli ve alikvp bunu beğendi.
  8. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    dostum guzel yazmisin ama ben en az 15 kisiyi raporladim hep red geldi o yuzden dedim

9. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    kirvem alınma üstüne be bırakkk :)

alikvp bunu beğendi.
  10. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu arada siz topluluk moderatörlüğüne terfi edilmilşsiniz tebrikler:) 5 Kasım günü terfi edilmişsiniz ama bugün profilinize baktığım için yeni gördüm.

HellorD TV bunu beğendi.