1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

ATS American Truck Simulator için Resmi Çıkış Fragmanı

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Kaanthos tarafından 29 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. [​IMG]

Hepimiz video dünyasında yaşıyoruz ve American Truck Simulator özel bir durum değil tabii ki. Karşınızda oyunun duygusal çıkış fragmanı!​

Oyunun almaya değer olup olmayacağına karar vermek için tabii ki oyun yayınlandıktan sonra internetteki görüntülere bakıp değerlendirebilirsiniz. Aslında bu hafta sonu ile birlikte videolar ve yayınlar başlayacaktır - ayrıca oyun medyası için basın anahtarlarını temin etmeye başladık. [burada basın için olan sayfamız] Sonraki haftanın ortalarına doğru resmi oyun sanayisi medya kapsamında; fanlar tarafından oluşturulan şeyler, bir çok ön gösterim, inceleme ve içten görüşler olacaktır. İşte burada şimdiden bir tane var: Rock Paper Shotgun.

Tanınmış bir çok Youtube'daki kişisel kanal ve Twitch Yayıncıları da bizden basın anahtarlarını alıyorlar, böylece ne olacağını göreceğiz. Hepimiz gerçekten eski topraklardan ne öğreneceğimizi merak ediyoruz – eski topraktan kasıt, Euro Truck Simulator 2'yi yıllarca oynamış olan, ünlü oyun kanalları Keralis, Squirrel, Wujek Bohun, GeekDomo gibi…

Özel bir etkinliğe dikkat çekmekte fayda var; bu Cuma'dan itibaren 3 günlük American Truck Simulator yayını yapacak olan paul nam-ı diğer Squirrel, 31 Ocak akşamı Birleşik Krallık saatiyle 19:00'da SCS Software CEO’su Pavel Šebor ile birlikte Soru&Cevap etkinliği yapacak.​

TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Memduh Başgan
    ALINTI GÖSTERİLMEDEN PAYLAŞILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR!

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Çıkış saatini merakla bekliyorum , rock radyosunu açıp amerika'yı tekrardan keşfedeceğim :)

3. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    amma çok heyecan yaptınız yahu Ets2 nin aynısı işte kupa ve çevre değişik bence abartılmamalı :)

4. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
  5. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu oyuna şeytan dorse gelir mi?

6. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    @Cemsnbc Ben öyle bir duyum vs hiç görmedim ama Amerika'da şeytan dorseler ünlü diye biliyorum.5 gün daha beklemek lazım cevap için :)

7. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    18 Wheels bilmem neydi adı unuttum şimdi iş yaptıkça verdiği dorse sayısı yükseliyordu 5 dorseyi artarda taşıdığımı hatırlıyorum :)

8. oguzkagan

oguzkagan

39
    37
    2
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşe heyecan tabi yaparız birde o ets2 bin tipkisi değil çok ayrıntılı lütfen:O :'( :-\ =-O

9. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen ya en çok istediğim olay bu keşke gelse :(