1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber American Truck Simulator Eğitimli Profesyonel Kamyon Sürücüsü!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve TheKingTR tarafından 30 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    American Truck Simulator Eğitimli Profesyonel Kamyon Sürücüsü!

SCS Software oyunlarını oynayarak gerçek bir kamyon şoförü olabildiğinizi biliyor musunuz?

Hard Truck zamanından beri her kamyonunu oyununu oynadık, gerçekle karşılaştırdık, modlar kullandık hatta kendi kamyonlarımızı oyuna aktardık. Sanal ile gerçeği birleştirdik. Euro Truck Simulator ile değişen SCS Software oyunlarında artık her şey daha da gerçek olmaya başladı. Hiç uzatmayalım ETS 2 ve ATS‘de öğrendiklerimizle iyi bir sürücü olabiliyoruz. Bunu kendimden biliyorum.

Bu oyuncular kimilerinin taribiriyle W tuşuna basıp gitmiyor. Saatlerini son derece ayrıntılı bir simülasyonda sürüş yeteneklerini geliştirerek harcıyorlar.

SCS Software‘ın yeni blog yazısında bunun çok iyi bir örneği var. Genelde saatlerce hatta iki bin saatin üzerinde oynayan oyuncular tanıdık. Gerçek kamyon şoförlerinden ETS 2 ve ATS’ye bakış açılarını öğrendik. Ama bu kez tıpkı şu an senin okuduğun gibi biri ATS oynadıktan sonra “ben kamyoncu olacağım” diye karar verip gerekli sınavları en iyi şekildebitirdikten sonra gerçek bir kamyon şoförü oluyor. İşte bizleri birbirimize bağlayan eşsiz hikaye bu…

Dustin Kochara ile tanışın o artık gerçek bir TIR şoförü :)

Dustin Kochara

Dustin kursu 3.6 not ortalaması ve A notu ile bitirmiş. ABD’nin batı sahilinde bulunan yerel kamyonculuk şirketi Reddaway’da çalışıyormuş. Kurs eğitmenlerinin gördüğü en iyi sürücü olduğunu ve sınıfının en iyisi olduğunu belirtmiş. Dustin hayatında daha önce hiç çekiciye binmemiş de olsa SCS ekibinin oyunları sayesinde bu kursu başarı ile bitirebilmiş.

Dustion Kocha, CDS Truck School’da!

Dustin şimdi Schneider şirketi ile anlaşma imzalamış ve 2012 model Freightliner Cascadia ile ABD’nin batısında 11 eyalette çalışacak.

Dustion Kochara’nın kullanacağı 2012 model Freightliner Cascadia

Türk oyuncu topluluğunda Dustin gibi sayısız kişi var. Her birimizin uzaktan yakından kamyonculuk veya otobüslerle ilişkimiz var. Profesyonel olarak bu işi yapmasak da seviyoruz. Araba kullanmak, kilometrelerce yol almak, direksiyon başında hayal kurmak, müzik dinlemek, farklı yerleri görmek SCS Software oyunlarının sağladığı en güzel şeylerden sadece bir kaçı…

Simülasyon ve simülatörlerin öneminin en iyi anlaşıldığı yapımlardan biri şüphesiz Euro Truck 2/American Truck Simulator oyunlarıdır.

Biz W tuşuna basıp saatlerce bilgisayar başında boş boş oturmuyoruz arkadaşlar yanlışınız var. :)

Kaynakça: https://goo.gl/7VIruU

2. nokta

nokta
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

716
    1.198
    250
    Yalan olmasin cogu zaman sirf hizli bir sekilde radyo degistirebildigim icin muzik dinlemek amaciyla oynuyorum.

3. ClioCin

ClioCin
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

177
    220
    165
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    ETS2yi 1016 Saat oynamış olan biri olarak söylüyorum, geçtiğimiz günlerde babama yardım etmek için (kendisi tır şöförüdür) kapıkule sırasında 24 saat sıra bekledim(Dönüşümlü olarak), öyle bildiğimiz gibi değil yani simülasyona heeeç benzemiyor :D Ancak arkadaşı tebrik etmek lazım tabi ben çocukluğumdan beri tır tepelerinde dolaşırken bu adam hiç binmeden sıfırdan lisans alması büyük başarı :)

Kaan BATU, bycn, Cosworth ve 1 kişi daha bunu beğendi.