1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

ATS American Truck Simulator Çıkış Tarihi Açıklandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Bomlife tarafından 18 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Mert Can Ayhan

Mert Can Ayhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

152
    19
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Maalesef öyle kardeşim aynı oyun motoru aynı oyun dinamiklerine sırf yeni çekici ve yeni map için 120 tl ayrıca oyun ilk çıktğında ets2 yi ucu ucuna oynayanlar almasın oynayamaz daha ets deki optimizasyonu düzeltmeden yeni oyun çıkaran şirketten bir şey beklenmez 2 yılda oyun optimizasyonu beklenir kendilerini ea yapıp optimizasyonu dlc dıye 25 tlden satışa koyarlar. :D

2. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    O kadar pahalı olmaz. Ayrıca Türkiye'ye özel kur uygulanıyor.

3. Mert Can Ayhan

Mert Can Ayhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

152
    19
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Amerikada 2000 milyarlık şey burda 5000 milyar bu mu özel kur ? Türkiye burası... ben ekran kartımı ordan almak istedim 2800tlye alamadım yasak gümrğkde geçirmiyorlar artık burda paşa paşa ekran kartına 5 milyar ödedim adalet 0. yakında sırf kdv satarlar :D üründen çok kdv kazandırıyor. :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Aralık 2015
  4. BlocKing

BlocKing

597
    285
    230
    Scania
    bence pahallı olur ilk cıktıgında daha sonra fiyat indirime girecegini düşünüyorum :)

Mustafa Ç. bunu beğendi.
  5. Eglence..

Eglence..
    Kayıtlı Kullanıcı

39
    28
    5
    0
    Amerikan tırı sürmek için o kadar para vereceğime mod yükler kullanırım daha iyi :D

gazomania bunu beğendi.
  6. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    3 gb mis abi

GuSTaV bunu beğendi.
  7. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu oyunu özellikle yılbaşı sonrasına stratejik amaçla bıraktıklarını düşünüyorum. Eğer yılbaşından önce çıksaydı yılbaşı indirimi yapmak durumunda olacaklardı. Yaz'a kadar sağlam indirim gelmesi zor Amazonda pre order kutusu 15-20 Sterlin yani 60-80 TL arası yanlış bakmadıysam. Söylediğim gibi bu oyunun hak ettiği fiyat 40 zorlasan 50. Bana kalırsa 60 tan başlatırlar. İlk zamanlarda %10 luk bir indirim olabilir belki. Tabi her zaman key satış sitelerini kontrol etmekte fayda var. Bekleyebilen büyük indirimleri beklesin derim. Bekleyemeyen de önce key satış sitelerini yoklasın ucuz ucuz alalım.

Son düzenleme: 22 Aralık 2015
    ERKAN61 ve Mert Can Ayhan bunu beğendi.
  8. burak52eker

burak52eker
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    40
    15
    15
    Volvo
    Amerikan Truck Simulator ön şipariş verilcekmi

9. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @burak52eker,

Bazı oyunlar " Ön Spariş " olarak satılıyor ama bazı oyunlar " Ön Spariş olarak satılmıyor " benim düşünceme göre american truck simulator " Ön Spariş " olmayacak çünkü sadece çıkış tarihi açıklandı fiyat konusu daha belirlenmedi, şuan ATS için merak konusu kaç TL olacağı. Ama eğer ön sparişe açılırsa, 2 hafta kala açılmış olacaktır. Çünkü bazı yeni oyunlarda görüyorumki 2 hafta kala ön spariş açılıyor.

10. ÜmiT48

ÜmiT48
    Plaka

28
    81
    20
    135
    Scania
    TruckersMP Profili
    Uzun zamandır beklediğim bir oyun sabırsızlıkla bekliyorum :D