1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber American Truck Simulator 32 bit Sürümünü Çalıştırma (Steam)

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve Kaanthos tarafından 10 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. [​IMG]

American Truck Simulator 64 bit işletim sistemlerine göre geliştirildi. Tavsiye edilen de bu. Fakat SCS Software hala 32 bit işletim sistemi kullanan büyük bir oyuncu kitlesinin olduğunu biliyor onlar için American Truck Simulator’da 32 bit ile oynama imkanını Steam’de bulunan beta sistemi aracılığıyla getirdi.

SCS Software bu sürümü desteklemiyor. Belirli aralıklarla bu sürümün güncellenebileceğini belirtiyor.

Kurulum

"Steam > Kütüphane > American Truck Simulator > Sağ tık > Özellikler > BETALAR > unsupported_32bit - Unsupported 32-bit version"

Ardından güncelleme otomatik olarak yapılacak ve oyun 32 bit sürümüne düşürülecek.

American Truck Simulator 32 bit sürümünü test ettik. FPS düşüşleri yaşanabilir. Yoğun yerlerde bu sıkça yaşanacaktır. Yüksek grafik ayarlarında oynamamanız tavsiye ediliyor.

Tekrar belirtelim SCS Software tamamen 64 bit işletim sistemleri için geliştirilen sürümü destekliyor.

KAYNAK: SimülasyonTÜRK