1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber American Truck Simulator 1.6 Açık Beta Güncellemesi Yayımlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 1 Mart 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bu güncelleme de ATS' de benziklikteki pompalar çoğalıyor, ETS2'ye de gelir mi acaba?

ProLife bunu beğendi.
  2. ProLife

ProLife
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    391
    194
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Benimde aklımdaki sorulardan biri diğeri ise sürüş modları ayarlamasınıda etsye getirirlermi :)

3. OkanK23

OkanK23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben her zaman orijinal olmasından yanayım eğer araçlarda böyle özellikler varsa gelmesi iyi olur. Mesela Volvo da oyuna eklenebilir teknolojiler var ACC vs. keşke birebir tüm orijinal özellikleri dahil edilse şu oyuna artık daha çok simülasyona benzese.

ProLife bunu beğendi.
  4. Semih 50

Semih 50
    Plaka

198
    28
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ets 2 nin ve Ats nin en büyük eksikleri bence süspansiyon ekisikliği.En kısa sürede onunda geleceğini düşünüyorum. :)

5. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni Volvo da bu var "IFS (Bağımsız Ön Süspansiyon) sayesinde kamyon virajlarda daha da az savruluyor" Otomobil endüstrisinde yaygın olan bu teknoloji, direksiyon ve yolla temas üzerindeki kontrol hissini iyileştirmektedir. Kramiyer ve pinyonlu direksiyonu olan bir araçtaki direksiyon simidini döndürdüğünüzde, tekerlekler anında tepki verir; oysa geleneksel geri dönen bilyalı süspansiyonda daima gevşeklik söz konusudur. Yeni yol tutuş niteliklerini geliştiren grubun başındaki Stefan Axelsson, "Bir kamyon sürmekle bir otomobil sürmek arasındaki fark hiç bu kadar azalmamıştı," diyor. Volvo dan alıntıdır. Adamlar yapıyor aga... Gerisi SCS ye kalmış artık Euro Truck Sİm. 3 çıkarsa yeni oyun motoruyla mı görürüz bilemiyeceğim ama bu hızla çalışırlarsa zor.

6. Semih 50

Semih 50
    Plaka

198
    28
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Aynen.Oyun motorunu geliştirmeliler.Yani tır bildiğimiz araba gibi duruyosun durduktan sonra kabin öyle aşağı yukarı süspansiyon yok malisef.Bence bu soruna en kısa sürede bir çözüm bulmalılar.

7. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben boş verdim artık ya ETS2 den bir şey beklemiyorum artık ETS 3 veya daha iyisini beklerim. Saçma sapan DLC ler çıkartacakları yere gitsinler bir yandan ETS3 e çalışsınlar. Zamanında Euro Coach çıkacak deyip milleti umutlandırdılar şimdi fos. Zaten çıkartmasınlar otobüse yazık yemin ediyorum bu kötü fizikle otobüs heba olur. Yemin ediyorum mod işleriyle uğraşan arkadaşlar bu konuda SCS den daha iyi onlar yeni oyun yapsınlar alalım.

8. Semih 50

Semih 50
    Plaka

198
    28
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Katılıyorum.Scs hep nasıl daha fazla para kazanabilirim derdinde hiç oyunumu geliştireyim diye düşünmüyor.Yani yapsalar da parayla satsınlar yapsınlar yeter.

9. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu anda SCS den daha iyisi yok maalesef onlarda bunun farkında eğer rekabet olsaydı böyle olmazdı. Uzun vadede kazanç planlarını bile yapmışlardır. Eğer sağlam bir simülasyon yapılmazsa biz daha çok SCS den medet umarız. Bildiğin muhtacız şuan yaw...

10. Semih 50

Semih 50
    Plaka

198
    28
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eklenmesi gereken çok şey var ama malisef ya ekliyemiyorlar yada bu kadar paraya size anca bu kadar oyun diyorlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.