1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Medya Allahım Yarabiim yarasürallah ya çıldıracam

Konusu 'Medya / Fotoğraf' forumundadır ve Halilibo2015 tarafından 16 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. Halilibo2015

Halilibo2015
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    10
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar amsterdamda şehrin i,çindeylken birisi manyak şekilde birşeyler olmuş çarpıulmış adam yolun orda f7 çekmiyor dorsesi ilk başta havadaydı sonrada yere yıkılınca herkez kornaya basmaya başladı.
    şimdi cheat e bakıyorum admin kickliyor ama trafiği olan yeri değil şimdi bana kızabilirsiniz ama çoğunlukla her ülkede 2 admin olmalı bence

https://i.hizliresim.com/qJmGQR.jpg

2. LorenitaLGSTCS

LorenitaLGSTCS
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    388
    52
    70
    TruckersMP Profili
    Ya Rabbim Ya rasulallah olacak

Halilibo2015 bunu beğendi.
  3. Halilibo2015

Halilibo2015
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    10
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    uheueheheuehuheuheuehu dün gece çok uykum gelmişti :D kafam uyuşuk şekilde yazdım :D bende yeni farkettim

4. AloneKiller

AloneKiller
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

384
    148
    145
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bazıları bilerek çekmiyor ama bazen karşıdakinide düşünmek lazım adamın bilgisiyarı yavaş olabilir oyüzdende servis geç yüklenebilir.

5. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    bilerek çekmeyenlerde çok ters şeride girsen bu sefer terse girdin diye ban yiyecen bunlara bir çözüm gelmeli aynısı d-c yolundada var