1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adminin Ayrımcılık Yapması?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve RazorEmmi tarafından 4 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RazorEmmi

RazorEmmi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    [C-S] Spat91 Arkadaşım arkada kalmıştı onu beklemek için yol dışında sağa çektim trafiği aksatmayacak şekilde aradan 10 sn geçmedi 1 hafta ban attı. Millet trafik aksatır, taklaya getirir biz sağa çekip trafiği aksatmayalım diyoruz ban yiyoruz. E bu oyunu nasıl oynayacağız ?

2. BOA BYZ

BOA BYZ
    Kayıtlı Kullanıcı

20
    12
    2
    15
    katılıyorum sana çok haklı adaletsizlik

RazorEmmi bunu beğendi.
  3. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Videosu varsa atar mısın?

4. Expert Murderer

Expert Murderer

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    En son bir miktar kalabalıkta mesela +25 kişi üstünde sağa çekmek yasaktı bu sebepten banlanmış olabilirsin :)

5. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Canlı yayında açık izledik adamın birini report ediyoruz adamı izliyor ilk ban atmıyor steam profiline bakıyor gülüyor birşeyler diyor. Sonra yolda giderken bu adam bizi kışkırtıyor arkadaşım dorseyi hafif önüne kırıyor sonra onlar giderken arkadan geliyorum ve adam önüme kırıyor halen banlamıyor ilerde tekrar kaza oluyor yine banlamıyor yeşil ışıkta blokluyor yine banlamıyor yeşil ışıkta bariyer ve adamın tırının arasından kaçıp sola dönüyorum karşı şeritten biri dorseme çarpıyor uç kısmına bana 1 hafta arkadaşıma 4 hafta bizi bloklayan kişiye 4 gün ban atıyor.........

Sorun sağa çekmem değilmiş bizi duraklata duraklata izlemiş.Canlı yayında açık izledik adamın birini report ediyoruz adamı izliyor ilk ban atmıyor steam profiline bakıyor gülüyor birşeyler diyor. Sonra yolda giderken bu adam bizi kışkırtıyor arkadaşım dorseyi hafif önüne kırıyor sonra onlar giderken arkadan geliyorum ve adam önüme kırıyor halen banlamıyor ilerde tekrar kaza oluyor yine banlamıyor yeşil ışıkta blokluyor yine banlamıyor yeşil ışıkta bariyer ve adamın tırının arasından kaçıp sola dönüyorum karşı şeritten biri dorseme çarpıyor uç kısmına bana 1 hafta arkadaşıma 4 hafta bizi bloklayan kişiye 4 gün ban atıyor......... Sizce adil bi yaklaşım mı bu ?

6. BOA BYZ

BOA BYZ
    Kayıtlı Kullanıcı

20
    12
    2
    15
    dostum bi adam biri blokladı report ettik admin adamı izlemeye başladı bize kaza yaptırdı ona banı atmadı hala izledi biizm arkadaşta önüne kırdı direk 3 hafta ban attı adam sinirle yaptı haliyle bu adminin yaptığını ne şimdi

7. Expert Murderer

Expert Murderer

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu tip durumda gidip ona çarpmak yerine videolu oynayıp report etmeniz :) ikinizde yaptığı hoş bir durum değil ilk kim yaptı diye değil sen yapmak zorunda değilsin onu videoyu alıp banlatabilirsin :)

8. BOA BYZ

BOA BYZ
    Kayıtlı Kullanıcı

20
    12
    2
    15
    dostum haklısında admin ırkçılık yapıyor adamın profiline girip 4 gün ban atıyor bize 3 ve 1 hafta atıyor adamlık mı şimdi soruyorum sana ?

9. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ya adamın taraflı olduğu ortada biri sana sürekli çarpsa bloklasa sen sinirlenmiyecek misin ? Burda gelmiş admini savunuyorsun benim yaptığım herhangi bir hata yok yeşil yanıyor aradan geçip sola giriyorum videoda karşıdan tır gelip çarpıyor ve ben mi suçlu oluyorum

10. Expert Murderer

Expert Murderer

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Haklısın bunu sormana gerek yok bile ama maalesef böyle kusursuz bir yetkili bulmak kolay değil :) bu sebepten dolayı zaten ben videolu gezip biri bana çarparsa ona karşılık vermek yerine oyundan çıkarken reportluyorum :) adamlar çarptığında eskisi kadar üzülüp sinirlenmiyorum deneyebilirsin. Obs vs hiç fps düşürmüyor alt tarafı 10dk alıyor reportlamam

Admini neden savunayım :U
    bak adminin yaptığı şey hatasız demiyorum eğer admin o kişiyi banlamadıysa o adminin adaletsizligidir.Ama suçsuz yerede seni banlayamaz sende bir suç yapmışsındır demek istediğim bu sinirlenme konusunda yukarıda yazdıgım gibi videolu oynadıgım için sinirlenmiyorum çünkü banlanıyorlar.(Herkesi reportlamıyorum özür dilemeyenleri vs reportluyorum)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.