1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 13 Gün Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve darkzeromustii tarafından 21 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Expert Soldier

Expert Soldier
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    1
    0
    15
    Yaklaşık 16 kişiye ban attırdım hız limiti belli önünü görmüyorsun sollamaya giriyorsun tın tın git işte nolcak

2. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    O yolda ne zaman sollama yapmak yasaklandı benzinlik yolu bile değil o sollama yaptıği yer

Sen yine de seni banlayan admine şu itirazı gönder,cezan haklı olsa bile kaldırılma ihtimali bi nevi var yok orası beni ilgilendirmez.

Seni raporlayan arkadaş sadece raporlamak için oynuyor zaten sollanırken bilerek hız yapıp seni banlatmasından belli, sollama neredeyse bitmiş yavaşlamak yerine gaza basmayı tercih ediyor ki benzinlik yoluna yakin yollarda hız limiti 80 ki adam 80 ile de gitmiyor.Kesinlikle ben sizi haklı buluyorum.Sizi raporlayanı rapor sisteminden banlatabilirsiniz, feedback atın.

3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bari taşıdığımız yükler bir anlam taşısa oyunda ciddi bir rekabet bir amaç olsada bende şu yediğiniz banları hak etmişsiniz desem keşke. Ban haklı forumdaş her ne kadar karşıdan gelene çarpmamak için önüne kırmış olsanda. Ben genelde sollama yapan araç kolayca şeride geçsin diye yavaşlarım ama adam yavaşlamayabilir zorunluluğu yok. Sen kendine güvensende oyunda hız limiti var adam 110 dayasa sollatmaz. Süreye gelince ona yorum yapmayacağım kendi sistemi var tmp nin.

TR KAJMERAN ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Önün boş olsa eyvallah da o yolda öyle bir durum da söz konusu olmuyor. Herkes orada sollama yapıyor tabi ki ama olay yakalanmamakta :D

5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sollayamıyorsan yavaşlayacaksın hatalısın sanki tabak haneye tezek yetiştirir gibi gidiyorsun gerçi hepsi öyle:U

6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Üstüne çıktığın adama ban atılmalıydı.

Şaka bir yana, zamanlamayı iyi yapamamışsın.

Aborjin bunu beğendi.
  7. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    evet maalesef ki sollamak zaten ban sebebi bide sollayınca idiot diyip rec yazıp reportluyorlar bazılar ise korkutmaya çalışıyor.

8. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyunu amacına uygun değilde oynamak için oynayanlardan biri daha. tırla değil 110 90 ı geçmemen gerekir dorsen var üstelik senin . beni bu bi smülasyon oyunu moruqculardan sanma ama orda adamın 110 la gittiğinin farkındasın belliki yanaşmışsın arkasına yavaşla azıcık bekle tekrar hızlan aranda mesafe olsun arkanızdan atlımı kovalıyor anlamıyorumki çok sollamak istersen gir sp e trafiği ayarla kafana göre bir mod indir binek araç ya da motor modu falan herneyse istediğin gibi solla bu kadar basit

9. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Böyle bir durum başına geldiğinde herzaman en yakın çimlere doğru atla. Ben her zaman sollarken karşıdan araba gelirse ve arkadaki kişinin önüne kırmamam gerektiğinde çimlere atlarım.

10. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    Acaba ne yüzle bu videoyu koyupta "13 ban yedim fazla değilmi" diyorsun. İlk kez görüyorum senin gibi bir tipi.

xuey-s bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.