1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel 110 Hız Sınırı Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve 07emirergen07 tarafından 28 Mart 2020 başlatılmıştır.

1. 07emirergen07

07emirergen07
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    11
    1
    0
    Merhaba arkadaşlar 110 hız sınırı sizce doğru mu??
    Son zamanlarda 110 hız sınırı yüzünden hileler arttı ünlü youtuberlar oyunu oynamayı bıraktı sizce 150 hız sınırı daha mantıklı değil mi???

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.325
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    90 daha mantıklı bence ama 110'dan şikayetçi değilim 150'yi de istemem.

3. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    110 zevk vermdigi için 3.5 4 aydır girmiyorum.

BlackRevenge ve MertOguz bunu beğendi.
  4. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence istediklerini başardılar 110 hız sınırı ile beraber makas olayını kısmen ortadan kaldırdılar bu sayede kaza oranları azalmaya başladı gibime geliyor. Hem yayıncıları oyunu bırakmasıda adamlara koymaz ne kadar gereksiz insandan kurtulurlarsa o kadar iyi :)

5. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    İçerik çıkarmak için gereksiz boş hareketler yapan youtuberlar azaldı hız sınırı azalınca iyi oldu aga.

6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hız sınırı isabetli bir karar oldu ancak hala yüklü ve yüksüz araçlar ve skoda için hız limiti aynı. Yüklü ve yüksüz araçlar için 10 km hız sınırı farkı konulması lazım.Bazen ağır tonajlıları sollamakta zorlanıyorum adam işi inada bindiriyor tekrar şeride giriyorum bu seferde önümde yavaşlıyor yada yokuşa gelince çekmiyor sanırsın NASCAR oynuyoruz yol boyu adamı çekiyorum. Benim şahsi fikrim 110km yüklü/120km yüksüz-skoda.

7. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.543
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    110km iyidir onda sıkıntı yok - sıkıntı Skodalar - skodaları oyuncular kullanmamalı, sadece adminler veya görevli kişiler kimlerse onlar kullanmalı

UlasCaNN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İstersen 200 ile git, ama karşıdan adam geldiği zaman da, sağdakini bariyerlere yapıştırmak yerine uçmayı başarabilirsen, hız sınırı olmasa da olur.

Ben yüküme zarar gelmedikçe veya biri ortada katliam çıkarmadıkça, kimseyi raporlamıyorum artık. Kayıt al, kes videoyu gönder, admin inceleyene kadar 2-3 gün geçiyor bazen. O arada sinirim bile geçmiş oluyor.

Son sürat gidenler, imkansızı başarmadıkça bu oyun düzelmez. Oyunun fizik kuralları belli çünkü.

Legend1925, Damacan, UlasCaNN ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  9. kayserispor

kayserispor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Aslında Arcade serverinde collision olayını açsalar herkes tüm serverlar eşit derecede dolar. Ayrıca tehlikeli hareket yapınca havalı olduğunu sanan magandaları bir server'a toplamış olurlar. Şahsen bu fikir bana çok mantıklı geliyor.

10. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunun similasyon olduğunu idrak etseler hız sınırına gerek kalmaz ama neyse...

DesertEagle26 bunu beğendi.