1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber SCS Software Ofis Ziyareti ve Mini Röportaj

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve corbanez tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Rosem054

Rosem054
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

44
    86
    56
    50
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar burası aynı hobiye gönül vermiş bir oyuncu grubunun toplandığı bir platform.Kimsenin kimseyi rencide etmediği,kırmadan,kötü ithamlarda bulunmadığı, suçlamadığı (kişi veya kurum) sürece,herkesin düşüncelerini paylaşmaya hakkı var diye düşünüyorum.
    Kişi;oynadığı oyunu yada yapımcı firmayı kendi uslubüyle memnuniyetini dile getirdiği gibi aynı şekilde eleştirmeyede hakkı var sanırım.Kişinin yazdığı bir yoruma,düşünceye veya eleştirisine katılmak zorunda değilsin ki + "beğenmiyorsan oynama" gibi bir cümle kullanma yetkisine sahip hiçbirimiz değiliz...beğenir beğenmez,oynar oynamaz;o onun sorunu.Seni,beni veya başkasını alakadar etmez.Oyun hakkında güzel şeyler yazınca oluyorda,eleştiri yapıncamı olmuyor.Adam oyun hakkındaki düşüncelerini yazmış iyi yada kötü;kalkıpta bu adama "nekadar saçma düşünüyorsun"diyebilirmiyiz?Mesela ben her yazımda SCS yi eleştiriyorum ama hergünde ETS 2 oynuyorum.Eleştiriyorum diye oynamayımmı?

Arkadaşlar burası bir sohbet,tartışma ortamı.Birbirimizin düşüncelerine,paylaşımlarına saygı duymazsak biyere varamayız.Oyunun olumlu yada olumsuz yönlerini tartışacaz ki oyundan bir beklentimiz olsun,sesimiz duyulsun.

corbanez27 bunu beğendi.