1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Save hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve arinc tarafından 20 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. arinc

arinc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    392
    80
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yapmaya ben yaparım ama ilk önce kendimin düzgün bir şekilde öğrenip yapabilmem lazım :D tır meselesini hallettik anlaydığım kadarı ile peki aynı bu şekilde garajları açma imkanımız varmı

2. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Garaji da 1 tane garaji 5 araclik yap sonra o garaji arat kayit dosyasinda misal garage.rotterdam bilgileri kopyala alt satirlari driver. kismini sil arac varsa onlari da sil null yap daha sonra o bilgileri tum garajlara yapistir tum garajlarin en ust seviye olacak

Haritayi %100 yapmak icin ise %100 olan kayittaki discovery_item leri kopyala sifir kayda yukle o kayitta %100 olur

arinc bunu beğendi.
  3. arinc

arinc
    Plaka

28
    392
    80
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Peki başka şehirdeki garajları kayıt dosyasından açmak gibi bir imkanımız varmı neyse çok şey istemiyim onuda 0 kamerası ve konsol ile yapayım :D sende olmasan biz ne yaparız eline koluna aklına heryerine sağlık akşam denemek için can atıyorum :D

Son düzenleme: 21 Şubat 2017
  4. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Onu da anlattim iste orada ben yeni kayit aciyorum tek garaj aliyorun seviyeyi fulleyip diger garajlari oyle aciyorum daha pratik yazdigimi tekrar oku anlayacaksin

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.