1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Rapor

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve eren34 tarafından 17 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Burak61

Burak61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    51
    4
    35
    TruckersMP Profili
    bu arkadaş küfr etti̇ admi̇ne şi̇kayet edi̇cem dedi̇ği̇mde selamimida yolla dedi̇ buyrun kanit: http://hizliresim.com/gqzlM0

http://hizliresim.com/DPVXv3

Bu olay bugun gece 2.10 da oldu siteden reportladim ama hala cevap gelmedi ve bu resimin goruntulemesinde 4 yaziyor yani 4 kisi goruntulemis anlamadim bu iste bisemi var yeni bir report dahami olusturayim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Şubat 2017
  2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Öncelikle oyunda çok report olduğu için adminler bakamayabilir bakma süresi belli olmuyor,4 kişi bakmış derkende belkide sitede rastgele birileri görmüş olabilir.1 report daha oluşturmana gerek yok

3. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yolladıysan bekle hallolur

4. Burak61

Burak61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    51
    4
    35
    TruckersMP Profili
    ben bir kez daha report yollayınca zelcrum adlı admin ikisinide reddetmiş adam zaten bir ay başka bir şeyden ban yemiş şimdi bir daha yollasam ?

5. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Tekrar yollarsanız yine reddedilir, eleman zaten 1 ay ceza almış, uğraşmaya değmez.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.