1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Özgür Adminlik Görevinden İstifa Etti.

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Özgür59 tarafından 22 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. slymnmsdl

slymnmsdl
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    5
    5
    0
    Ben hakaret veya küfür etmedim. etmemde ama sizin savunduğunuz işini iyi yapan adamdan bir konu danışınca hakaret işittim.doğruya doğru söyleyin.

mertcan5500 bunu beğendi.
  2. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Canım kardeşim ben sen hakaret ettin demedim. Genel konuştum kimse kimseye yanlış yaptığını düşündüğü işten dolayı küfür ve hakaret etmemeli dedim. Bir genelleme yaptım. Umarım açıklayıcı olmuştur.

3. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili

Evet hep siz haklısınız.

opel57 bunu beğendi.
  4. slymnmsdl

slymnmsdl
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    5
    5
    0
    Bizden değil bizden olsa tagı olur nerden bileyim sizin girip yapmadığınızı

5. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Canım Arkadaşlarım ve Kardeşlerim. Büyüklerimizin bir sözü vardır '' Olmuş ile Ölmüşe çare yok '' derler. İyisiyle kötüsüyle bir bir dönem kapandı. İsterseniz bundan sonra gelecek olan Admin arkadaşlara biz elimizden geldiği kadar yardımcı olalım, onlardan da Adil , objetkif ve tarafsız kararlar vermesini isteyelim.

corbanez27 bunu beğendi.
  6. slymnmsdl

slymnmsdl
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    5
    5
    0
    Trolleyin bizi ancak sizden beklenen de buydu zaten

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Evet öyle cevap verilir, sizden gelen raporlarda adamlar olayın öncesinde tahrik ettiler vurdu diyorlar 1 kişi yalan söyler 2 kişi yalan söyler 3 kişi söyler ama 4. kişi aynı yalanı söylemez, istersen "ben sizin özel admininiz değilim" dediğim fotoğrafı at o da sert cevap.

01Yusuf bunu beğendi.
  8. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Evet, sataşmalar sonucunda konu duyuru amacını kaybediyor, arkadaşlar sakin olun ikili tartışmaya girmeye gerek yok.

Adam buradaki konvoylara birçok kez konvoy yapmak için oyuncu olarak gelip; etkinliği forumdan görüp konvoya katılan insanların yapmış olduğu saçma sapan hareketler/chat yazışmaları vs. nedeniyle oyun oynayamayıp mecburen admin olarak bitirmişliği var. Ts3 konuşmaları da cabası.. Belirttiği sebepler yüzünden asabı bozulmuş ve bırakmış, oyunda Türk admin olmamasının büyük eksikliğini tekrar yaşayacağız. Emekleri için şahsım adına kendisine teşekkür ediyor, konu amacından saptığı için konuyu kitliyorum.

9. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İnsan değerini kaybedince anlarmış.

Özgür59, AliKurtulus ve emrekoca2003 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.