1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyun içi zaman hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Craqked tarafından 19 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Craqked

Craqked
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    ETS 2'yi aldım yükledim mp modunuda ekledim Multiplayera girince iş gözükmeme sorunu ile karşılaştım bir kaç forum sitesinde dolaşarak halletim fakat;
    İşi yarım bırakıyorum kaydediyorum çıkıyorum oyunu tekrar açtığımda mevcut tek seferlik işi bırakmış oluyor.
    İş'in bitim süresine dikkat ederek alıyorum fakat işi kabul ettiğim zaman Teslimat süresi bitmiş oluyor.

Yardım edebilirseniz sevinirim.

2. Sherlock 2

Sherlock 2

24
    4
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İş gözükmemeyi kalıcı olarak halledebildiniz mi? Nasıl?

3. Craqked

Craqked

28
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Ayarlarınızda büyük ihtimal bu satırlar 0 yani kapalı olacak. Siz onları 1 olarak değiştirip aktif edeceksiniz..

• Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 dizininde bulunan config.cfg dosyasını not defteri ile açın.

uset g_developer "1"
      uset g_console "1"

• Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/profiles/Profil Klasörünüz/config.cfg dosyasını not defteri ile açın.

uset g_force_economy_reset "1"

Bazı satırlar ayar dosyanızda olmayabilir, kendiniz yazıp ekleyin.

Bunları yaparak düzelttim ondan sonra ikinci sorun ortaya çıktı bana gösterdiği saat ile teslimat süresindeki saat uymuyor.

4. mutsuznk09

mutsuznk09
    Plaka

32
    115
    32
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tek seferlik işte şoför olarak aldığınız için siz çıkınca oyun içinde ki zamandan dolayı başka bir şoföre devredilir kendi aracınız la yük taşırsanız oyundan çıkarken mevcut oyunu kaydet ve tekrar girişte devam edebilirsiniz fakat unutmayın oyun zamanı ile gerçek zaman farklı dolayısıyla işiniz gecikmelere neden olacaktır

Craqked bunu beğendi.
  5. Craqked

Craqked

28
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Ben bu gecikmeler yüzünden iş yapamıyorum arasındaki farkı anlamamım bir yolu var mıdır?

6. mutsuznk09

mutsuznk09
    Plaka

32
    115
    32
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aldığınız yükü teslim etmeden çıkmamayı deneyin sorununuz ortadan kalkar orada size mesela istenildiği aralık 50 saat denir bu gerçek zaman da 2 gün ama oyunda bu geçerli değil yolda giderken dikkat ederseniz navigasyon da saatiniz hızla yükselir bu oyunun saati dir

7. Craqked

Craqked

28
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Farketmeden oyunumu silmişim mükemmel
    yardımın için teşekkürler

8. mutsuznk09

mutsuznk09