1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Incompatıble DLC Hatası Alıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Arif KaptaN tarafından 21 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Arif KaptaN

Arif KaptaN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    3
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Herkese iyi akşamlar konuyu açtım zaman tarih yazacak zaten ben gene yazayım 21.01.2017 de çıkan bir güncellemede oyunu güncelledikten sonra steam üzerinden açtım ve oyun açılırken bir hata aldım Devam seçeneğine tıkladım profil seçme kısmında oyunun sürümü yazardı normalde şuan s (64-bit) yazıyor sadece ve oyunu açıncada eksik DLC hatası veriyor.Sahip olduğum DLC ler;

-Scandinavia
    -Kabin Aksesuarı
    -High Power Kargo Pac
    -Türkish paint Job
    -Mighty griffin tuning pac
    -Metalik paint job
    -Rocket League

Oyun Açılırken Bu dlcler sırayla yazıyor ve üstünde Incompatıble DLC yazıyor Napabilirim ?

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Sanırım güncellemeler düzgün kurulmamış.

Steam> Ayarlar > İndirmeler sekmesinde "İNDİRME ÖNBELLEĞİNİ TEMİZLE" işlemini uygulayın.

Steam Kütüphanesi > ETS2 (sağ tık) > Özellikler > Yerel Dosyalar > "Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrulayın" butonuna tıklayın, bu sayede oyun eksik, hasarlı dosyalar tekrar inecektir.

3. Arif KaptaN

Arif KaptaN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    3
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim dediklerinizi uyguladım sorun düzeldi :D

DesertEagle26 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.