1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 save sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve celal_1433 tarafından 16 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. celal_1433

celal_1433
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selam arkadaşlar bende ets 2 yüklü idi korsan tabi ben pc ye format atmadan önce belgelerimden save dosyalarını aldım pc yi formatladım ve Ets 2 yi steam dan satın alıp kurdum, saveleri belgelerime atıp girdim oyuna saveyi ve modları görmedi bende yeni kullanıcı açtım biraz oynadım çıktım ama belgelerimde ets 2 nin savesi yine yoktu arkadaşlar oyun saveyi neden görmüyor ve yeni saveleri nereye atıyor anlamış değilim ne mod yükleyebiliyorum nede bir şey yardımcı olur musunuz ?

2. HelmeS

HelmeS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Korsan desteği vermiyoruz ancak oyunu sonradan satın aldığınızı söylediğinize göre eğer save yüklenmiyorsa ve sıkıntı çıkarıyorsa büyük ihtimal sıkıntı save dosyasındadır. O save'yi unutup vereceğim linkteki full para - seviye ve garaj açık olan save'ye ulaşmak için ;

http://forum.wotmp.com/konu/ets2-hazir-save-dosyasi-dlc-sorunu-yok.2971/

EvilDevile, aslitekyol17 ve GereksizMan bunu beğendi.
  3. AliKurtulus

AliKurtulus

1.251
    1.775
    250
    @celal_1433
    • Öncelikle save dosyanız silinmiş olabilir. Bunun sebeplerinin başında masaüstündeki ve diskinizdeki kalıntı dosyaları temizlemek için kullanılan temizlik programlarıdır.(örn.CCleaner) Save dosyanızı kalıntı dosya olarak görebilir ve silebilir, lütfen bunlara dikkat ediniz.

4. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşalr benim de baya ilerlediğim save var ama oyun görmüyor onu geçtim belgelerimde ets 2 dosyası yok ve oluşturmuyor da sıkıntı bu steam den kaç defa silip kurdum hatta bir c ye bir d ye kurdum ama yok işin ilginç kısmı yeni oluşturduğum profil de dahi belgelerimde dosya oluşturmuyor ama oyuna girince yeni açtığım profil gözüküyor devam edebiliyorum nasıl bir şeydir hala çözemedim

Düzenleme
    Sorunum çözüldü one drive adlı klasör var belgelerim de onun içinde belgeler var meğersem ordaymış benim gibi sorunu olanlar ve onedrive yüklü olanlar için aklında bulunsun.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Şubat 2017
    ALONE_DARK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.