1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban yedim kalkarmı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve ulasatalay tarafından 19 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ulasatalay

ulasatalay
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

22
    4
    0
    0
    arkadaşlar herkese merhaba ets 2 de 6.banımı yedim ve sınırsız yedim 4 aydır oynıyamıyorum ban itiraz sisteminden itiraz ettim fakat olumsuz. kaçak tv den ve başka türk admin arkadaşlarımdan rica ediyorum.
    bir sürü dlclerim var ama maalesef oynıyamıyorum nolur yardımcı olun iyi oyunlar.

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
  3. Batu17

Batu17
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

140
    51
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İtiraz etmişsin,kendinde olumsuz diyorsun.İşin zor.Ben bu sınırsız ban sistemine karşıyım.1 sene uzaklaştır oyuncuyu ama sınırsızı kaldır.Dlc'lere verdiğin paralara acırım.Fakat scs de haklı.Oyuncuların tekrar oyunu satın almaları onların işine geliyor.

HARDCORE bunu beğendi.
  4. Mertcan39

Mertcan39
    Plaka

27
    373
    150
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    mp modu scs nin değil hatta alakası bile yok :) oyuncu hakediyorsa sınırsız ban almalı 1-2-3 akıllanmadıysa 1 sene sonrada akıllanmaz scs size dlc leri alın multi oynayın diye vaat etmiyor single player vaat ediyor scs nin saattığı single player modunu hala oynayabilirsiniz

PoderosaTurquia bunu beğendi.
  5. Batu17

Batu17
    Plaka

140
    51
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben MP'ın Scs'nin olmadığını bilmiyordum.Kusura bakma ama korsanda tüm dlc ler içinde single player zaten oynanıyor.Oyüzden herkez satın almayabilir.Mp başladıktan sonra çok sattı bu oyun.Bu gerçeği unutmamak lazım.

6. Mertcan39

Mertcan39
    Plaka

27
    373
    150
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyunun satıp satmaması problem değil korsan alanlarda kul hakkına girer olur biter scs size oyunu alın multi oynayacaksınız demiyor 2014 te oyunu almışım yaklaşık 1 yıldır mmulti oynarım 1 kere ban dahi yemedim 1 kere ban yersin tamam 2 yersin tamam 3 yersin e kardeşim akıllanmıyorsan adminler ne yapsın

Emrah AKS bunu beğendi.
  7. Sönmez Reis

Sönmez Reis
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

279
    118
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    Verdiğin paralara nasıl acıyorsun? hepimiz oyunu single player oynamak için ödedik. Multiplayer oynamak için hiçbir ücret ödemedik.

8. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    Oyunu alırken, herkez farklı düşünceyle alıyor. Mesela ben oyunumun orjinal olması için korsanla uğraşmamak için aldım. Bazı arkadaşlar mp modunu oynamak için alıyorlar. Bazı arkadaşlar mp modunda troll yapmak için alıyorlar...

9. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    6 kere ban yemiş adam oyunu düzgün oynamıyordur, 1 aylık ban yiyor ardından tekrar 3 ay yiyor yetmiyor bu sefer sınırsız yiyor, böylesine sınırsız ban müstehak.

Emrah AKS bunu beğendi.
  10. HaunterTR

HaunterTR
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    6 kere ban cezası almakda bir başarıdır bana göre bir oyuncu 5 defa banlanıyor ve akıllanmıyorsa 6.banı sınırsız yediğinde haksız ban yedim dememeli.Konu başlığına gelicek olursak itiraz et reddedilirse geçmiş olsun.

Emrah AKS bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.