1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ATS'ye Yeni Freightliner Çekici mi Geliyor?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 18 Eylül 2021 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba arkadaşlar;

Bugün ATS'de oyun oynarken Freightliner çekici galerisinin önünde üzerleri mavi branda ile kapatılmış çekicilere denk geldim. İlk baktığım zaman SCS yine çekicileri baştan sağma yapmış demiştim ama dikkatli bakınca üzerlerinin branda ile kapatıldığını gördüm. Şehir olarak nerede tam olarak bilmiyorum ama 2. resimde üzeri branda ile kapatılmış çekicileri sizde görebilirsiniz.

Resim-1:

Resim-2:

Sizin bu konu hakkında yorumlarınız neler? Yeni çekici ATS için gelir mi? Sabırla bekleyip görelim bakalım.

Razor3214 ve HandCuff bunu beğendi.
  2. doksanbpm

doksanbpm
    Plaka

57
    116
    130
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bunlar hep vardı, söz konusu ekran görüntüleri wyoming'in gillette şehrinde yer almakta.
    arkasına 0 kamerasıyla geldiğinizde kenworth çekicileri olduğunu görebilirsiniz.

hoca33 2, Ghost, Cemsnbc ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Getirmeyecek olsalar eklemezlerdi muhtemelen gelecek.