1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) Save ETS2 | Sıfır Kilometre (v1.46.1.0s)

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 5 Eylül 2021 başlatılmıştır.

1. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Save Özellikleri:

ETS2_v1.46.1.0s sürümü ile test edilmiştir.

Bu save dosyasını, oyuna sıfırdan başlayıp yol ve şehir keşifleri % 100 olsun ve tüm çekici galerileriyle birlikte işçi bulma kurumları da açık olsun diyen arkadaşlar için hazırlamaya çalıştım. Oyunun verdiği 2000 Euro ile ( 218 Pir olarak ) başlıyoruz.

- Oyuna başlarken merkez şehrinizi kendiniz seçiyorsunuz.
    - Çekici ya da dorse sahibi değiliz.
    - Çok küçük bir garaımız var.
    - Oyuna 218 Pir olarak başlıyoruz. (İş yapmış gibi görünmekle beraber katettiğimiz kilometre sıfır kilometredir. Kendi kilometrelerinizi yazdırmaya başlayabilirsiniz :) )
    - İlk işimizi tamamladıktan sonra beceri puan kutucuklarına tikleri atabiliriz. (Kariyer grafik görünümü ile beceri seviyesi birbiriyle uyumlu hale getirilmiştir.)
    - Oyunda yolların keşif yüzdesi % 100 dür.
    - Tüm şehirler gezilmiştir.
    - Çekici galerileri oyun başlangıcında açılır. Parayı denkleştirince istediğimiz çekiciyi alabiliriz. (İsteyenler para yazarak kendi çekicilerini hemen kullanmaya başlayabilir )
    - İş ve işçi bulma kurumları açılmıştır. Garajımızı büyütünce işçi (şoför) alabiliriz.

- Oyun kontrol ve diğer ayarlarını kendinize göre ayarlamayı unutmayınız.
    - Rar dosyası şifresizdir ve WinRAR 6.11 ile rarlanmıştır. Eşdeğer veya daha üst sürüm winrar ile hatasız açılır.

- Aşağıdaki videoda save dosyası tanıtımını yapmaya çalıştım. İndirmeden önce izlemenizi tavsiye ederim. Size uygun bir save dosyası ise güle güle kullanın. Esenlikler ve keyifli oyunlar dilerim.

İndirme bağlantısı aşağıdadır: ~1.66 Mb

Son düzenleme: 11 Kasım 2022
  2. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Merkez şehrinizi kendinizin seçtiği bu savede ana özellikler değişmeden, bir adet de kendi aracımız olsun diyenler için, (herhangi bir garajda olacak şekilde) bir çekici ekleyebilirim. Savein değişen unsurları olarak, kendimize ait 1 adet çekici ve 2 garajımız olmuş olur. (Aracın bulunduğu şehri merkez olarak seçtiyseniz yine tek garajınız olur ama bu defa büyük olur.)

Örnek profili (ETS2_v1.46.1.0s) aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Çekici Kassel şehrindeki garajdadır. Ana menude Çekici Yöneticisi vasıtasıyla burada bulunan çekiciye tıklayıp gönder diyerek kendinize gönderirseniz, ya da sür diyerek devam ederseniz, devreye giren ara videodan sonra çekicinizi kullanabilirsiniz. Zaten merkez olarak Kassel şehrini seçtiyseniz; Çekici yöneticisindeki çekiciyi sür diyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunları oyun açılışında verilen ilk görevi tamamladıtan sonra yapınız.

- Tüm bu işlerden önce; daha önceden kullanmakta olduğunuz kendi saveinizin bir yedeğini mutlaka alınız.

Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Esenlikle kalınız.

Son düzenleme: 11 Kasım 2022
  3. EuropeanDriver

EuropeanDriver
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

510
    228
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hocam save için ellerinize sağlık @yolcudurabbas ne zaman getirecek yeni promods save ben 1.39 sürümünde promods haritasını %99.98 yapmıştım çok fazla kastırmadı fakat %100.00 lük yapamadım hiç herhalde modlu harita sorunlu.

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim.

@yolcudurabbas kardeşimle çoktandır iletişimimiz olmadı. Bildiğim kadaryla artık promods yol keşif çalışması yapmıyor. Maalesef promodsla ben de ilgilenmiyorum artık. :(
    Bırakıyorum artık save hazırlama çalışmalarını. Bunlar son uğraşılarımdı. İyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Esenlikle kalınız.

5. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Dosya, ETS2_v1.45.1.0s sürümüne güncellenmiştir.

Bu save dosyasını, oyuna sıfırdan başlayıp yol ve şehir keşifleri % 100 olsun ve tüm çekici galerileriyle birlikte işçi bulma kurumları da açık olsun diyen arkadaşlar için hazırlamaya çalıştım. Merkez şehrimizi kendimiz seçip, oyunun verdiği 2000 Euro ile ( 218 Pir olarak ) başlıyoruz. Esenlikler ve keyifli oyunlar dilerim.

Son düzenleme: 8 Ağustos 2022
    Ghost, DaNgEr900 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.