1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel 0 Türk Lirası'nı 10.000 Türk Lirası Yapabilmek Mümkün Mü?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DaNgEr900 tarafından 30 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba dostlar, iyice düşündüm ve bu yaz bir yere girip çalışmak yerine internet üzerinden kazanmayı tercih ettim. Amacım internet üzerinden iyi para kazanınca (en az 500-1000 arası) coin yatırımı yapıp değerlendirmek istiyorum. Gel gelelim konuya; internet üzerinden parantez içinde belirttiğim meblağı nasıl kazanabilirim? Aklıma gelmedi. Acaba oyun kodları mı satsam yoksa skin ticaretine mi girsem bilemedim. Sizce en uygun ve en kısa yoldan internet üzerinden nasıl para kazanabilirim? Değerli yorumlarınızı bekliyor, şimdiden teşekkür ediyorum.

Mehmettnrkulu bunu beğendi.
  2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O paralara ancak coinlerle çıkarsın, ama piyasayı iyi okuman gerek. Çok dalgalı o piyasalar. Tabi ki o paraları bir seferde ve kısa sürede kazanamazsın. Şu an o paraları kazananlar, kaç yıldır takipte olan insanlar, belirli meblağları yatırıp belirli zamanlarda kaybedip belirli zaman kazanan kişiler.

Onun dışında, satışlarla o paraları kazanman için iyi malzemeler düşürmen gerek.

Bunları bilgin olsun diye söylüyorum, yatırım tavsiyesi değildir. :niekhd1:

Son düzenleme: 31 Mayıs 2021
    EmreG, Doctor Pikachu ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  3. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bedava peynir fare kapanında.

UlasCaNN, hazaraakk ve EmreG bunu beğendi.
  4. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu çiftlik bank vs gibi olaylardan mağdurlar hep sıfırdan zengin olma hayaliyle yaşayanlardır kimse kimseyi bedava zengin etmez

EmreG bunu beğendi.
  5. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Coin piyasasını zaten biliyorum ve oradan kazanıyorum fakat amacım ailemden para almamak kendi paramı çıkarıp oradan kazanmak istiyorum. Sadece buraya yatıracağım parayı nereden kazanacağımı bilemedim.
    Hocam piyasayı vs. iyi biliyorum. Anında zengin olunmayacağını biliyorum. Ben de bedava zengin olacağım demiyorum zaten. Önce bi para yatırıp o parayı kaybetmeyi de göze alarak yatırım yapacağım. Size sorum internetten nasıl para kazanabilirim?

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. hasanx242

hasanx242
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    coin piyasasına girmeni tercih etmem piyaslar 1 günde adamı iflasa itiyor bir tane adam var tv ve youtube kanalı var obile dedi ki :bir gün bitcoin veya altcoin birşey kalmayacak diye çok önerdigimiz biance bile kendini piyasada zor tutuyor diye (biance yorumunu çogu altcoin ilgilenen söylüyor )yakın zamanda coinlere yüklü miktarda vergi gelecek sana tercih edecegim tek şey e-ticaret veya 2 el ürün satmak ben dolaptan ürün satıyorum şu an 632tl kazandım . ama ben elimi taşın altına koyacagım diyorsan trendyol iş yapmanı tercih ederim paranı ikiye katlarsın e-ticaret ilgili birşey sorarsan belli konularda yardımcı olabilirim

DaNgEr900 bunu beğendi.
  7. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dediğim gibi coin piyasasını hatrı sayılır derecede biliyorum. Neyin ne zaman yapılacağını biliyorum. Hali hazırda zaten iyi bir yatırırım var. Ama ben önce kazanıp sonra oraya yatırmak istiyorum. Galiba e ticaret ya da oyun kodu en mantıklısı.

8. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Hacı para kazanmanın yolu çalışmak. Aslında herkes internetten nasıl kazanılacağını biliyor (youtube vs) ama ben bu işlerde başarılı değilim net üzerinden kazanabilmek için herhangi bir tavsiyemde olmayacaktır. Bu arada çoğalan '' şu coine yatır 3 ayda 5 e katlarsın vs diye konuşan sonrasında ise yatırım tavsiyesi değildir '' diye konuşan tipleri uzak tut kendinden. Eğer tanıdığın kendi işi olan varsa onların yanında çalış derim ben sana sadece tavsiye olarak. Şİmdiden kolay gelsin

DaNgEr900 bunu beğendi.
  9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İş yapmadan (gerçi iş yapsan da kaybedebilirsin, patron dolandırıcı falan çıkarsa) para kazanma durumu riskli. Bir anda buralara yatıracağın paraları ancak yasadışı yollarla sağlarsın, o da güvenli olmaz. Yasal yollarla da kısa vadede hızlı kazanmak zor. Zaten ailenden para almak istemiyorsan, iş bulman en mantıklısı (tabi iş bulabilirsen).

EmreG bunu beğendi.