1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Modem Değişim Tavsiyesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Razor3214 tarafından 14 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

Hangi modemi tercih etmeliyim?

Bu anket 19 Mayıs 2021 tarihinde kapatılmış.
  1. Zyxel modemde kal

4 oy
    44,4%
  2. TP Link modeme geç

5 oy
    55,6%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. furkan4650

furkan4650
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    iki modemide kullandım ancak zyxel de yukarda bir arkadaşın dediği gibi bir kişi bile ekstra kullanırsa hangi oyun olursa olsun ping zirve yapıyor iki modemde güçsüz olduğunu düşünüyorum tp link olan garip bir şekilde sarardı ve korktuğumdan bir kenara attım zyxel modemdede birden fazla kişi girince sıkıntı oluyordu ve 2 3 diş çektiğinde dahi büyük bir hız kaybı oluyordu bazende wifi ye bağlanamama sorunum olduğundan Zyxel t50b modeme geçtim daha önce hiç bu kadar kaliteli modem almamıştım Kısacası ikiside birbirine yakın ama ikisinide tavsiye etmiyorum :)

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi elimde ikisi de çalışabilirken, bu ekonomik şartlarda 3. bir cihaza para vermek istemiyorum. İlk fırsatta kurulumu yapıp bir süre de TPlink deneyeceğim (her şey buna bağlı, kurulum yapıp telefonları falan TPlink'e tanıtmam lazım).

Herkese yorumları için teşekkürler. Konu kapanabilir. Kapandıktan sonra bir şey söylemek isteyen olursa, özel mesaj atabilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.