1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Sizce modemimi değiştirmeli miyim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve rs0505 tarafından 15 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

1. rs0505

rs0505
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

389
    59
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar,
    Modem vb. konulardan anlayanlar yorum yapabilirse sevinirim.
    Öncelikle modemim Netmaster CBW-383ZN dır.Sizce çok eski bir modemmidir? değiştirmeme gerek var mıdır? oyunlarda ping bazen oluyor bazen olmuyor.

2. balci158

balci158

24
    100
    69
    75
    TruckersMP Profili
    Modemden önce internet altyapısında bir sorun var mı yok mu ona bir kararlaştırın. Altyapınızda herhangi bir sorun yok ise yeni modem almalısınız. Şimdi diyeceksiniz yeni modem almadan nerden bileyim? Çok haklısınız bilemezsiniz :D böyle de kendimle çelişirim işte. Her neyse arkadaşınızdan ödünç alabileceğiniz modem falan varsa deneyebilirsiniz. Başka aklıma birşey gelmiyor. İyi forumlar :)

HandCuff bunu beğendi.
  3. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    5 yıldır Uydunet abonesiyim ve birebir aynı modemi kullanıyorum 5 yıldır. Teknik detayları bilmiyorum ama ben memnunum, iyi bir cihaz bence. Mevcut teknolojiyi ve sunulan hızları düşünürsek hiç de eski bir modem değil. Modem kaynaklı çok az sorun yaşadım 5 yılda. Elimde zaten bu varken başka modemlere kesinlikle geçmezdim yerinde olsam.

Son düzenleme: 16 Mayıs 2021
  4. rs0505

rs0505
    Plaka

389
    59
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    pandemi döneminde çok fazla sorun yaşadım gerek internet azalması gerek ping çıkması ondan dolayı bir sormak istedim.

HandCuff bunu beğendi.