1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar CS:GO Eski Sürümü İndirme

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve DaNgEr900 tarafından 8 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhablar arkadaşlar biliyorsunuz ki epey bir zaman önce CS:GO'ya ''Battle Royale'' Modu geldi. Ee haliyle bilgisayarı kötü olan arkadaşlarımızın yani ben :) kasmaya başladı ve böyle olunca CS:GO'yu sildim. Şimdi arkadaşlar CS:GO'yu eski sürümde kullanmak istiyorum yapabileceğim birşey var mı?

aksiyonherif bunu beğendi.
  2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    DLC olarak geldiyse kaldırılabilir. Veya temp 1.35 yaptığımız gibi ets'de, belki csgo'nun da bir seçeneği vardır. Ya da ekran kartı ayarlarından bazı ayarları düşürmek gerekebilir.

DaNgEr900 bunu beğendi.
  3. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dlc olarak gelmedi steamdan oyun güncellenince gelmişti şimdi nasıl eski sürüme geçebilirim diye soruyorum.

4. FrdyLee

FrdyLee
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    21
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Eski sürümü kurup rekabetçi maçlara giremezsin. öyle saçmalık olmaz. boşa arama yani

5. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Rekabetçi maçlarını demiyorum mesela konsolu açtığımızda ''Connect'' Yazıp ip girip serverlara giriyoruz ya onu diyorum.

6. FrdyLee

FrdyLee
    Plaka

36
    21
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    onu da yapamazsın
    sadece LAN üzerinden oynayabilirsin arkadaslarınla

7. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    BattleRoyale modu bir kere geldi, artık kaldırmak gibi birşey söz konusu değil.Yeni arayüzle menüde vesaire kasmalar başlamış olabilir sanırım sende bu yüzden eski arayüze geri dönmek istiyorsun.

Yeni arayüz geldikten sonra BattleRoyale modu geldi, eski arayüzden BattleRoyale moduna geçiş var mı, yada önceden eski arayüze geçiş yapabildiğimiz kod hâlâ çalışıyor mu tam bilemiyorum ama birkaç ay önce eski arayüze nasıl geçtiğimizi aşağıya yazıyorum.Denemekten zarar gelmez.

Steam Kütüphanesi - CS:GO'ya Sağ Tık - Özellikler - Başlatma Seçenekleri - Gelen kutucuğun içine bu kodu; -legacyscaleformui yapıştırıyoruz ve Tamam diyoruz.Oyuna girdiğimizde kod hâlâ çalışmaktaysa eski arayüze geçiş yapılmış olacaktır.

NOT:
    CS:GO'da gölge harici herşeyi en düşüğe almanız ve çeşitli araştırmalar yapıp başlatma seçeneklerine yazabileceğiniz kodlar bulmanız oyunu daha optimize hale getirir.Zirâ CS'de grafiğin hiçbir önemi yok.

DaNgEr900, sametcakr5734 ve Ghost bunu beğendi.
  8. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu konuyla ilgili hellianın bir videosu bir de config i var videoyu izleyip configi uygulamanı tercih ederim (kendi configinin ayarları kaybolmaz )

DaNgEr900 bunu beğendi.
  9. aksiyonherif

aksiyonherif
    Kayıtlı Kullanıcı

35
    16
    0
    10
    Bende eski sürümde kullanmak istiyorum napabilirim.