1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMP'de Şaka Gibi Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mehmetoztek50 tarafından 22 Nisan 2021 başlatılmıştır.

1. berkay404040

berkay404040
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

43
    15
    11
    60
    TruckersMP Profili
    https://disk.yandex.com.tr/i/jix4emttf1fxrQ
    Videoda adam önüme atlıyor. Ben başta görmedi görünce atlamaz sandım. Sinyal de vermemiş çıkmak için. Çarpma yüzünden ben ban yedim.
    https://disk.yandex.com.tr/i/upNfRcy61LeVmg geçen defa bu banı yemiştim. Admin frene 01 saniye geç bastığın için yasaklandın demişti. Şimdi de sanırım 0.05 saniye geç bastığın için diyecek. 3 yıldır aktif banım yokken ikidir kendi videomdan yasaklanıyorum çıldırıcam.

2. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Banlara itiraz ettin mi? Özellikle ilk ban bana aşırı saçma geldi. Geçmiş olsun.

Mehmetoztek50 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. berkay404040

berkay404040

43
    15
    11
    60
    TruckersMP Profili
    İlk link yeni oldu. İtiraz ettim bakalım bekleyeceğiz

4. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Banlar hatalı. Bu arada adamları banlatmak için tepkisiz kalmanıza, adamlara illa çarpmanıza gerek yok. Refleks gösterin ve raporlayın. Hepsi ban yiyecektir. Kendinizi de bu şekilde zor duruma sokmayın. Benzer bir durumda kasıtlı çarpmaktan siz bile hatalı duruma düşebilirsiniz başka bir sefere.

5. berkay404040

berkay404040

43
    15
    11
    60
    TruckersMP Profili
    Ayrıca arkadaş 6 gün yasaklanmış ben 14 gün. Yolumda 90 sabit güzel güzel giderken adam önüme atladı ben suçlu oldum.

6. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu nasıl ban? "İlk defa görenler beğensin :O"

Adminlerin ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum. 2. videoda direkt kafadan girmişsin ona pek denecek bir şey yok ama ilk videoda en fazla ne yapabilirsin ki? Frene bassan yine çarpardın ki o kadar mesafeden nasıl fark edip de manevra yapacaksın, sola kırsan karşıdan gelene çarpardın ve ban yerdin. Umarım açarlar ne diyeyim...

7. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle gerçekten şaka gibi bir ban. Burada bir suçunuz olmadığı kesin. Belki bir ihtimal hafifçe sola kayabilirdiniz(gidiş geliş yol olduğu için oda riskli) ama bende ilk etapta yola çıkmayacağını düşündüm park halinde ki aracın.
    Ayrıca MP'de her anlamda bir kalitesizlik kokusu alıyorum. Umarım yeni alternatif MP serverlar kurulur. Rekabet iyidir.

Mehmetoztek50 bunu beğendi.
  8. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Herkes bu TruckersMP rezilliğini görsün. Söylenecek söz yok.

9. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Her platformda dile getirdiğim gibi burada da tekrar ediyorum, TMP nin kuralları uygulayan kadroları aşırı kalitesiz. Muhakeme yeteneğinden mahrum, ikircikli durumlarda nasıl karar vermesi gerektiğinden bihaber.

Neden?

Çünkü ingilizce bilmek, cezasız olmak ve bilmem kaç saat forumda aktif görünmek yeterli admin olabilmek için.
    Kardeşim seni admin yapıyoruz da sen bu kuralları biliyor musun diye soran eden yok. İngilizce biliyor ama bu yeterli!
    Bu gibi durumlarda pratik trafik bilgisi olmayan kişilerden ne bekliyoruz tabi, o da ayrı mevzu. Malzeme bu, kadro bu. Katranı kaynatsan olur mu şeker?

Bunu bilerek bu yollara girmeyin bence, kabak size patlıyor. Oyunu simülasyon edasında oynamaya çalışan arkadaşlara hakkaten üzülüyorum.

Geçmiş olsun.

10. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sanırım Türk oyuncuları haklıda olsa ban atma kampanyası düzenliyorlar. istenmediğimizi biliyorduk ancak bu kadarıda fazla.

Mehmetoztek50 bunu beğendi.