1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü G29 tuşlar devre dışı kalıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve CemBey06 tarafından 21 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. CemBey06

CemBey06
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    3
    0
    0
    İyi günler g29 direksiyon seti kullanıyorum şöyle bir sorun ile karşılaşmaya başladım oyundayken direksiyonu tam tur kırınca üzerinde ki tuşlar devre dışı kalıyor x tuşuna basınca direksiyondan tüm tuşlara aynı anda basıyor atatığım örnek farlar el freni silecekler dörtlüler hepsi aynı anda işliyor tekrar tam tur kırıp gaza basıp ilerlediğin de düzeliyor ama tekrar tam tur kırınca direksiyonu üzerinde ki tuşlar devre dışı kalıyor bunun sebebini bilen yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim.

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynı sorunu yaklaşık 6 ay önce yaşadım sol veya sağ 180 derece çevirdiğimde dörtlüler silecekler el freni vs. birbirine karışıyordu. Direksiyonu Logitech Türkiye Disribtörü olan Penta bilişim firmasına gönderdim direksiyonun data kablosunda sıkıntı varmış kablo değiştirilince sorunum ortadan kalktı. Şuanda hiç bir sıkıntısı yok gıcır gıcır maşallah <3

3. CemBey06

CemBey06
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    3
    0
    0
    Bende dün gönderdim çözüm yolu bulamadım bir türlü o zaman boşuna mı gönderdim bende cihaz bozuldu sandım valla tüm hevesim kaçmıştı o zaman kablodan sonra düzelir mi diyorsun Başkan sende sorun oldu mu hiç

4. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Servise göndermen daha sağlıklı olmuş en nihai sonucu onlar sana bildirir.Belki kablon sağlamdır başka bir yerinde sıkıntı vardır, daha iyi olmuş senin için. Kablonda da sıkıntı varsa yukarıdada belirttiğim gibi kablo değişiminden sonra hiç bir sıkıntı yaşamadım halada kullanıyorum ne gecikme ne tuşlara basmama vs. durum söz konusu değil tertemiz ilk aldığım gibi hala çalışıyor. Bir sıkıntı olursada zaten servisteki genç abimiz bana yine getirirsin demişti bir sıkıntı yaşarsan servise tekrar götürürsün kendileri ilgililer.

5. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun kronik sorunlu seriye denk gelmişsin 5 yıl önce sıfır almıştım benimde başıma gelmişti 3 günde aynı sorun oluştu araştırmıştım direksiyonun içindeki tuşların olduğu plakete takılan soket sorunuymuş iade edip T150 alıp rahat etmiştim. 5 yıl önceki sorun hala varsa yazık diyorum:H

6. CemBey06

CemBey06
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    3
    0
    0
    Şuan bekliyorum bakalım ne sonuç çıkacak garanti kapsamına giriyor mu o sorun Başkan

Sağolasın Başkan geldi bizi buldu bir hevesle aldım tüm zevkim kaçtı inşallah sorun çözüldüğün de gene aynı hatayı vermez değişim istiyorum aslın da değişim yaparlar mı ki acaba

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.