1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Truckersmp Ban Hataları

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Doctor Pikachu tarafından 15 Mart 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tek çare SCS... MP'yi bir an önce çıkarsa iyi olacak.

2. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adamlar ben 35 saniye durduğum için Blocking diyor. Bu adam kirkenes de sollama şov yapıyor banlanmıyor. Ne iş peşindesin truckers mp. bu olay %100 ban sebebi

3. EmreBurak27

EmreBurak27
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    32
    27
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili

Burada sözde küfür yokmuş(!)
    Buda reddedildi.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Nisan 2021
    Doctor Pikachu ve Korhan bunu beğendi.
  4. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10
    Merhabalar nasıl forum açacağımı bilemediğimden buraya yazıyorum perma ban yedim yeni steam hesabı açıp devam edebilir miyim ilişkili hesaptan ban yer miyim

5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yersin

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Teknik olarak mümkün ama kural dışı bir haraket olur. Raporla bildirilme durumu kaldırıldı ama tespit edildiğinizde evet diğer hesabınızdaki cezanın aynısı uygulanacaktır. TMP nin gerekli kuralı aşağıdadır.

§1.2 - Yasaklanma İhlali - Ban Evading - SÜRESİZ YASAKLAMA

Geçici veya sınırsız ban cezası almanızı takiben farklı bir hesap açarak, yarattığınız diğer hesabı kullanmanız kurallar gereği yasaktır. Yasaklama kanıtını kaldırarak yasaktan kurtulmaya çalışma ve bu durumun kanıtlarla birlikte desteklenmesi, takım üyeleri herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Ban evading kanıtları gizli sunucu tarafı bilgiler içerdiğinden dolayı gösterilemez. Yasaklama ihlalleri TruckersMP Ekibine iletilmez, bu ihlaller içişleri tarafından halledilir.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  7. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10

Peki bunlar beni nasıl tespit ediyor birde ip adresi sıfırlasam kesin çözüm olur mu?

8. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kesin olmamakla birlikte anakartına windows gibi işleniyor diye tahmin ediyorum.
    Şunu iyi anlamak gerek, bu çok istismar edilen bir durum. TMP ceza verdiğinde hesabınıza ceza vermiyor, size bir birey olarak ceza veriyor. Dolayısı ile başka pc de alsan bambaşka alakasız bir sistem de kursan bir yerde renk verirsen bu sizi cezalandırmayacakları anlamı taşımıyor.
    Size 1 yılda 5 ban cezası geçilmemesi için yeteri kadar tölerans tanındı ama siz yine de 5 ban cezasını 1 yılda geçtiniz, o halde bu sebepten sizin gibi sürücüyü aramızda istemiyoruz diyorlar bi nevi.

Doctor Pikachu ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. harun412

harun412

21
    67
    22
    95
    Renault
    TruckersMP Profili

Bilgisayarı kötu olanlarında bu oyunu oynamaya hakkı var ddostum

10. gazomaniac

gazomaniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir Türk adminciğine muhabbet etmek maksatlı bir soru sordum ;
    Soru : .... kardeşim siteye attığımız raporların dönüşleri çok geç geliyor , bunun sebebi nedir?
    Cevap : senden başka rapor atan insanlar olduğu için....
    sonrasından ağzıma geleni sayıp (içimden) alt f4 çektim.
    Böyle seviyesiz ve malum yerleri havada olan adamlarla iş yürütsünler bakalım.
    Kaldı ki Özellikle türkçe dilini seçip attığım bir rapor vardı uzun uzun yazdım olanı biteni o yüzden de türkçe dilini seçtim ama ne oldu?
    Rapora bir alman admin baktı.
    Bu türk admincikte oyun içinde bizimle kafa bulmaya dewamke.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.