1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 1.40 Işık Sorunu Hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve FurkanOzn tarafından 11 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FurkanOzn

FurkanOzn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    ETS 2 oyunum 1.40'a güncelledi̇kten sonra far konusunda yani̇ ışık konusunda sıkıntılar meydana geldi̇.Bundan önceki̇ sürümlerde böyle bi̇r sorun yoktu, i̇lk kez başıma gelmekte umarım bi̇r çözümü vardır ve çözeri̇m park lambalarını dahi̇ yakmadan hi̇ç bi̇r sorun yok ancak park lambalarını açtığım an görseldeki̇ gi̇bi̇ bi̇ yansıma mı desem bi̇lemedi̇m ama oyun deği̇şi̇yor oyunun rengi̇ deği̇şi̇yor daha doğrusu.Görsellerde park lambaları kapalı ve açık olacak şeki̇lde fotoğraflar mevcut.Umarım bi̇r çözümü vardır mod yöneti̇ci̇si̇nde uyumsuz mod yazan modlarıda kaldırdım.Bu arada şi̇mdi̇den teşekkürler.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İlla mod yöneticisinde uyumsuz yazmasına gerek yok. Bir sürü mod kullanıyorsun, kaldırırsan düzelir. 1.40'a güncellenmemiş her şeyi kaldır

3. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum bu sebepten dolayı oyunu 1.39 çekmek zorunda kaldım. Yeni sürümde gece araç sürmek mümkün olmuyor ışık yetersiz. Konuyla alakalı Steam desteğe açıklayıcı mail gönderdim bakalım nasıl cevap gelecek.

4. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şöyle bir şey var, gece sürüşünde ışığın yetersiz olması steamden veya bir moddan kaynaklanmıyor. 1.40'ta ışıklar komple değişti. Şöyle göstereyim.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Bu şekildeyse bir sıkıntı yok. Işıklar eski sürümlerdeki gibi güçlü aydınlatmıyor artık. Ama yukarıdaki gibi renkli ışık sorunu yaşıyorsan temiz bir profilden oyuna başla.

5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Kör araç kullanmaya benziyor aydınlık olmadan araç nasıl kullanılır ben bilemiyorum. Bu sorun düzeltilmeden şu an için yeni sürümü kullanmayı düşünmüyorum.

6. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorunun düzeleceğini zannetmiyorum çünkü yeni gelen ışık ayarları bu şekilde. Ama sana şu ayarı önerebilirim g_set_time 10 yaparsan gündüz oluyor. Böyle kullanabilirsin.

DaNgEr900 bunu beğendi.
  7. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Mesele kodlarda oynayarak düzeltme olacaksa neden güncel sürümü kullanayım. Bu nasıl bir güncelleme anlamadım benim bildiğim güncelleme yapıldığında oyunda eksik olan hatalar giderilir ama bunlar ne yapmış çalışan programın içine etmiş. Böyle güncelleme olmaz olsun oyunu berbat ettiler.

8. hakan86

hakan86

21
    8
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet farlar önceki sürüme göre daha etkisiz ve menzili düşük ama sürülmeyecek kadar değil. Belki monitörünün parlaklığı falan düşüktür bi kontrol et.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  9. SeBeKu

SeBeKu
    Plaka

31
    54
    41
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili

Kardeş bence senin pc de bi sıkıntı var yeni sürümde ben gece sürüşünden gayet memnunum eskisine göre kesinlikle daha iyi ayarlarını bi kontrol etmeni tavsiye ederim.

HandCuff ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  10. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.352
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu tip sorunlar genelde eski sürüm modlardan kaynaklanıyor elindeki tüm modları sil (lastik jant skin ne varsa hepsini) bide o şekilde girmeyi dene.

DaNgEr900, HandCuff ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.