1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Takip Mesafesi Bıraktığım İçin Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve berkay956 tarafından 11 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. berkay956

berkay956
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    51
    30
    45
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba,
    Çok ilginç bir ban yedim, kirkenes maden yolunda her zaman ne olur ne olmaz diyerek 1 tır takip mesafeli giderim. Adamlar önüm kapalı olmasına rağmen blockingden ban atmışlar. Videonun sonunda öndeki araba ilerlediğinde benimde ilerlediğim açıkça belli oluyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

@KacaKTV

Son düzenleme: 11 Nisan 2021
  2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Enteresan bir ban. Siz oldukça fazla yer bırakmışsınız bu kadar yer blockinge girer doğru ama videoyu çeken arkadaşın "senin keyfini mı bekleyeceğiz " demesi saçmalık. Sanki siz ilerleseniz ön tarafı beklemeyecek. Maalesef ki ban haklı, siz çok boşluk bırakmışsınız, sizin bıraktığınız yere 3 tır sığar...

3. berkay956

berkay956

32
    51
    30
    45
    TruckersMP Profili
    Yanıtınız için teşekkür ederim, 3 tır sığması imkansız bence fakat 2 tır sığabilir. Sol taraftan şeride girecek tırı da hesaba katın lütfen.

HandCuff bunu beğendi.
  4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kusura bakmada kardeş seyir halinde olsan bir tır mesafesi bırak tmm da böyle dc gibi kirkenes gibi gıdım gıdım gidilen bir yerde senin tabirinle bir tır değil, gördüğümüz iki tır mesafe bırakarak bloke etmişsin. Arka tarafın yığılıp kalmış iç içe geçmiş sen ilerlemiyorsun. Gayet haklı ban bence :kahve:
    Artı =Soldan gelen tır zaten orda durması hatalı onu düşünürsen sen ban yersin

ahmet91, hazaraakk, Razor3214 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    yasağı uygulayan admine durumu bu şekilde anlatırsan anlayış gösterecektir diye düşünüyorum sen de bu durumdan dersini almışsındır zaten

HandCuff bunu beğendi.
  6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu sene haksız olduğunu düşündüğüm ilk ban konusu.

Böyle ban olmaz, saçmalık. Yüksek ihtimalle hayatında araba sürmemiş, trafiğin işleyişinden ve kurallarından bihaber bi admin yüzünden banlanmışsın. Geçmiş olsun. İtiraz et, gerekirse ticket yaz

DaNgEr900 ve hazaraakk bunu beğendi.
  7. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yoğun ve duran trafik olan yerde öndeki araç ile bu kadar mesafe bırakmayı blok olarak değerlendiriyorlar. Hareket halinde bu kadar boşluk tabii ki bırakmanız gerekiyor ama öndeki araçlar duruyorken bu bıraktığınız boşluğun en fazla 1/4 ü kadar mesafe bırakmalısınız.

hazaraakk, Draconian, ahmet91 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  8. Draconian

Draconian
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    kirkenes yoluna giriyorsanız çok dikkat etmeniz gerekir. ben admin olsam ben de blocking diye düşünürdüm. o kadar uzun süre beklemeniz hatadır. geçmiş olsun.

9. EmreBurak27

EmreBurak27

21
    32
    27
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Maalesef arkanızda çok trafik olduğu için ban %70 haklı ama itirazda bulunmakta fayda var

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. hakan86

hakan86

21
    8
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Takip mesafesi böyle bir şey değil.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.