1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Çekiliş Yarışması - ETS 2: Iberia DLC

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 6 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TiesTo

TiesTo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

92
    98
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Katıldım

2. hakan86

hakan86
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    8
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar yaptığım çekilişi haftaya vardiyam gece olması sebebiyle çekilişi 07.04.2021 tarihinde gündüz yapıp akşam 8 de videosunu yayımlamayı düşünüyorum. Video içerisinde doğru yanıtları bende yanıtlayıp formu göndermiş olacağım. Şuan 79 katılımcı var. Kazacak kişiyi şimdiden tebrik ederim.

Düzeltme ve bilgilendirme;

Arkadaşlar çekilişe katılan ve yanlış cevap verenlerden 1 kişi de Fences Masaüstü Organizer kazacak. Fances kazanacak kişiyi bu forumdan takip edebilirsiniz. Fances kazanan kişi kullanı hakkında benden destek alabilir. Kanacak kişiye şimdiden başarılar dilerim.

Fances ekran görüntüsü:

Arkadaşlar önemli bir bilgi paylaşmak istiyorum. Çekilişi üzülerek söylemek istiyorum maddi sıkıntılardan dolayı mayıs ayıne erteleme kararı aldım. Bu durumdan dolayı sabırla beklemenizi rica ediyorum.

Son düzenleme: 4 Nisan 2021
    Turkolass, MPorsuK ve SScrack bunu beğendi.
  4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çekiliş hakkında önemli bir bilgi paylaşıyorum.

Arkadaşlar önemli bir bilgi paylaşmak istiyorum. Her 2 çekilişi de üzülerek söylemek istiyorum maddi sıkıntılardan dolayı mayıs ayıne erteleme kararı aldım. Bu durumdan dolayı sabırla beklemenizi rica ediyorum.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Turkolass, MPorsuK, Driven06 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. AEmre35

AEmre35

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Kardeş böyle bir çekiliş düzenleniyorsa öncesinde sermayesinin ayarlanmış olması gerekirdi. İstersen iban yolla sen bana gelecek ay atarsın parasını ancak gidip çekiliş yapıcam diyip sonra maddi nedenler diyip kendine alman ayıp :)

SerkanA, schilbS, Razor3214 ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  6. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşim senin yaptığın asıl çok ayıp. Kendime alacak kadar imkanım vardı aldım. Ayırca maddi sebepten dolayı da iptal edebilirdim ama etmedim. Ayrıca ben kimsenin hayrına çekiiş yapıyorum. Kendi kazandığım helal paradan gönlümden koptuğu kadar çekiliş yapıyorum. Ayrıca dikkatli okursan önümüzdeki ay alacağımı ve hatta kazanamayanlara da ufak bir hediye vereceğimi yazmışım. Üstelik benim çekiliş yapma gibi zorunluluğum yok. Bu forumda dikkat et benim kadar harita v.b dlcleri çekilişle veren varsa beni bu sebepten dolayı şikayet et. Forumdan sonsuza kadar banlasınlar. Parayı nasıl kazanıyorsun bilmem ama ben gerçekleri yazdım. Hiç bir şey de yazmayabilirdim. Daha önceki yaptığım çekilişlerde sırf trollemek için katılanlar oldu. Beni bilen bilir sen ve senin gibiler ancak boş beleş yaşayan insanlar. Neymiş paran yoksa iban yolla da parasını ben vereyim demişsin.

Bak burada ki resimlerde çoğunu bu forumda tanışıp hediye aldığım kişilerin isimleri var. Aralarında @Paarthurnax da var. İnkar edemez çünkü kendisine birden fazla hediye göndermişliğim bile var.
    1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

8-

Toplam da 616.1 TL'lik sadece hediye almışım. Ben parasında olsam bu kadar hediye göndermezdim. İçlerinden bir kaçını çekiliş ile bir kaçını da forumdan sevdiğim kişiler olduğu için hediye ettim.İnsanların başına ne geleceğini ne şekilde sıkıntılara düşeceği hiç belli olmaz. Moralimin bozuk olduğu bir günde gelip de bunu söylemen innan beni 2 kat daha üzdü. Bana burada hediye aldığım kişilerin isimlerini yayımlatarak benim değil onların onurunu kırdın. Şimdi bin kez daha benden özür dilesen de nafile çünkü ben bir şey kaybetmem sen sadece söylediklerinle kalırsın.

Bundan sonra da bu forumda kimse abi neden çekiliş yapmıyorum demesin. Ama şunu gördüm ki bir daha yalvarsanız da bu forumda çekiliş falan yapmam.

MPorsuK ve HandCuff bunu beğendi.
  7. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Bence çok gereksiz bir tartışma. AEmre35 adlı arkadaşımıza bu kadar yuklenilmesini yersiz buluyorum. Açıkçası bir konuda haklı. Burada ben yılbaşı çekilişi yaparken bütçeyi daha önceden ayarlamıştım. Hatta Italya DLC'sini hediye ederken ben de Italya DLC'si yoktu. :))

Ayrıca detaylı liste de yapmana gerek yoktu.

Eğer ortada bir çekiliş varsa maddi nedenlerden dolayı erteleniyorsa ilk önce çekilişin sözü tutulur daha sonra maddi sorunları duzelttikten sonra kendi hesabına alınır. Arkadaşın sitemi buydu.

Ghost ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  8. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İnsanların günü günü tutmuyor maalesef. Bende böyle olsun istemezdim ama oldu işte. Bundan sonra zaten çekiliş falan yapmayı da düşünmüyorum. Bu son zaten. Ben parasında olsam millete hediye alıp göndermezdim. Bu ay parasal sıkıntı yaşamam sebebiyle sadece kendime alabildim. Diğer hesabıma da almadım. Adamın gelip de paran yoksa ben alayım demesi insanı kırıyor. Herkes olayı bir yere çekiyor. Burada milletin 3 kuruşluk şey için insanları kırdığına şahit olmak çok kötü bir durum. Konu saçma sapan bir yerlere gidiyor ama kimse bunu düşünmüyor.

MPorsuK bunu beğendi.
  9. alti9otuz5

alti9otuz5
    Plaka

30
    169
    193
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    "Forum.wotmp.com içinde yer alan çekilişin sahibi, önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar."

Bu tarz bir madde eklemiş olsaydınız kimse size bir hak soramaz, yaptığınız işi eleştiremezdi.

Ayrıca İyi niyetli olduğunuz ortada ama iki tarafında sükunet içerisinde olması daha iyi olur :)

HandCuff ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  10. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu DLC'nin bu fiyatlarda olacağı belliydi. Ancak adamın parası sadece kendine çıkışmış. Çok da yüklenmeyin. Benim kendime alacak kadar bile param çıkmıyor. 48 lira DLC nedir! Gerçi dolar olarak $6 civarında görünüyor, ama Amerikan steam'de $17.99 görünüyor. :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.