1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Profillerim Gitti

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve mudi61 tarafından 1 Mart 2021 başlatılmıştır.

1. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yok hayır. Bu OneDrive, ETS2 kayıtlarında problem çıkarıyordu, eski konulardan hatırlıyorum. Silmeden kopyala.

2. mudi61

mudi61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    41
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Usta yaptım yine görünmüyor.

3. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sende steam cloud açık o zaman. O kayıtlarını şurada arıyor:

Kod:
    C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\xxxxxxxxxxx\227300\remote\profiles\aaaaaaaaaa\save
    xxxxxxxxx steam kullanıcı rakamları (uzun rakamlardan oluşan tek klasör var zaten userdata içinde), aaaaaaaaaaa ise ets2 profil isminin (hex galiba) düzenlenmiş hali.

Veya steam cloud kapat öyle dene.

4. mudi61

mudi61

24
    41
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam Cloud açıktı diye hatırlıyorum. https://prnt.sc/10c5wdz Bunlar görünmekte. Şimdi burda ne yapmalıyım ustam?

5. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    2. olan olması lazım, orada sırasıyla "227300\remote\profiles\" klasörlerine girmen gerek. Ardından 1 tane profil klasörü, onun da içinde save klasörü olmalı.

6. mudi61

mudi61

24
    41
    5
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://prnt.sc/10ccxb0 Ustam girdim bunlar var benim. Şimdi ne yapmam gerekli eski steam dosyalarımı bulamadım hiç.

Usta bugün oyundayken kick yedim ping nedeniyle oyundan çıkış yapıp giriş yaptığımda kurmuş olduğum yeni profilde gitti. Neden?

Steamden çıkış yaptım girdim geldi, sonra tekrar görünmemeye başladı. Steam cloud eşitleniyor diyor sürekli steamden çıkış yapmak istediğimde. Bu özelliği nasıl kapatabilirim?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Mart 2021
  7. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili