1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bank file

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve werty tarafından 23 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Bank file dosyası nasıl açılır. Konuyla alakalı bilgisi olan varmıdır. İnternetten bank files adında dosya indirdim içinde dosyayı açtığını söyleyen yazılımlar var fakat işin içinden çıkamadım.
    Dosyanın adresi. https://drive.google.com/file/d/0B6lZQuvhP7D5aDUyQkJ3ZkEzN1U/view

horn.bank dosyasını açmak istiyorum

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Çalışıyor bir sıkıntı olmadı hocam.

1- Masaüstünde, .bank files.rar isimli dosyaya sağ tıklayıp, klasöre çıkart diyerek dosyaları çıkartın.
    2- Bu klasörün içerisine, içeriğini çıkartmak istediğiniz horn.bank dosyasını da atın. ( Ben horn_default.bank dosyası ile denedim sorun çıkmadı)
    3- Yine aynı klasör içerisinde bulunan quickbms.exe dosyasını çalıştırın; açılan ilk pencerede (içerisinde bulunduğumuz klasörde olan) Script.bms dosyasını gösterin (üzerine tıklayıp, aşağıdaki Aç butonuna tıklayınca göstermiş olursunuz.)
    4- Aç butonuna tıkladıktan sonra 2. bir pencere açılacak, yine bulunduğumuz klasörün içerisini gösteren bu pencerede horn.bank dosyasına göstermek için tıkladıktan sonra aşağıdaki Aç butonuna tıklayın. Burada tekrar yeni bir pencere (3. pencere) açılacak. Açılan bu yeni pencere çıkartılan içeriğin nereye kaydedileceğini soran bir pencere. Burada başka hiçbir şeye tıklamadan alttaki kaydet yazılı butona tıklayınca, içerisinde bulunduğumuz klasöre uzantısı *.fsb olan (örneğin 00000000.fsb) içerik çıkartılmış olacak.
    5- Ve son olarak içerisinde bulunduğumuz klasörde bulunan batch.bat isimli dosyayı çift tıklayıp çalıştırınca siyah bir pencere açılır. Bu siyah pencerede sadece enter tuşuna basıp çalıştırırsak uzantısı *.wav olan bir ses dosyası ortaya çıkacak. İstediğimiz dosya bu wav uzantılı dosyadır. Herhangi bir ses çalıştıran uygulama ile dinleyebilirsiniz.(Enter'a bastığımızda siyah pencere kendiliğinden kapanır.)

3. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Teşekkür ederim.

hoca33 2 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.