1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Klasörünün Yeri Değiştirilebiliyor mu?

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Driven06 tarafından 25 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Driven06

Driven06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba. Ufak bir sorum olacak, Belgelerde ki ETS 2 dosyasını SSD'min yavaş yavaş dolmasından dolayı Harddisk'ime taşımak istiyorum. Biraz fazla mod kullanıyorum aktif 224, toplamda 250 civarı mod var ve boyutları 65 GB'a ulaştı. Bu mümkün mü? Daha önceden yapan var mı? Çok işime yarayacaktır şimdiden çok teşekkür ediyorum.

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgeler e sağ tıklayıp özelliklerden konum sekmesi altında kayıt yerini seçebilirsin :)

Ghost, mexiumut, DaNgEr900 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Eğer doğru anladıysam aşağıda anlatılmaya çalışılan şekilde yapabilmek mümkündür hocam. İstediğiniz herhangi bir sürücü de olabilir. Ben de bunu sitemiz forumlarından birinde bir üyemizin yazdığı mesajla öğrenmiştim.

Yazacaklarım örnektir, siz istediğiniz isimle oluşturabilirsiniz.

Diyelim ki D sürücüsünde oluşturmak istiyorsunuz.

1- O zaman önce D sürücüsünde (tırnaklar hariç) "ETS2-Save" adı altında boş bir klasör oluşturun.
    2- SSD'nizdeki Euro Truck Simulator 2 klasörünü, D sürücüsünde yeni oluşturduğumuz ETS2-Save klasörü içerisine taşıyın veya kopyalayın.
    3- Steam'de Euro Truck Simulator 2 oyununu bulun ve özellikler => Genel kısmında alt tarafta BAŞLATMA SEÇENEKLERİ yazan kısımdaki boşluğa -homedir "D:\ETS2-Save" yazın. Oyun artık D sürücüsündeki demin oluşturduğumuz ve dosyaları taşıdığımız yere kayıt yapacaktır.

Ghost, Razor3214, mexiumut ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  4. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    En basit yolu bırakıyorum aşağıya ben promods modlarımın üzerinden anlatacağım;

1- Hardlink Shell Extension programını indirip kur boyutu fazla değil.

2- Modlarının tamamını hdd ye geçirip istediğin bir klasörde topla

3- Sağ tık - Link kaynağı seç

4- Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/mod klasörüne gel boşluğa sağ tıkla Sembolik Link olarak yapıştır de

5- Görüldüğü gibi seçili modların için sembolik link oluşturuldu hepsi 0 kb boyuta sahip ve artık oyun bu link üzerinden tüm modlarınızı okuyabilecektir.

Dilerseniz bu sembolik linkleri silerek klasörü temizleyebilirsiniz.

5. Driven06

Driven06
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  6. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bu çok güzel bir yöntemmiş üstat, benim SSD de nefes aldı biraz. Eline sağlık. @hackvita <3:çay:

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.