1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yoğun olan yollar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emre kaya tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

1. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    S.A dostlar ben uzun süredir ets2mp oynamıyordum bu gün etkinliğin geldiğini görünce etkinlik için girdim az kalabalık görelim diye dc güzergahında gittim fakat server full dolu olmasına rağmen çok az kişi vardı başka bi yol arası mı ünlendi oyunda genelde yoğun yollar neresi ,yoksa etkinlik olduğu için mi dc sakindi aklıma takıldı (herkese iyi oyunlar dilerim)

KacaKTV bunu beğendi.
  2. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yoğunluk güzergahlarına bu siteden ulaşabilirsiniz.

- https://traffic.krashnz.com/

Razor3214, Leno'X, hackvita ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  3. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    d c yolu olmasa oyunu bıracaklar var. sakin ol hocam herkes yılbaşı gorevleri yapıyor.

4. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Vallahi oyunda çok güzel yerler yollar var ama malesef herkes dc yolunda , tek başına gitmekte zevksiz olur

5. Yusuf Kerem

Yusuf Kerem

36
    84
    32
    75
    DAF
    TruckersMP Profili
    ayn katılıyorum dünya turu yapıyorum oyunda tır kilometresini arttırmak için en dolu server a giriyorum yükü birakana kadar max 5 kişiye rastlıyorum yollarda bayağı güzel yollar ama manzara fln şaheser yani uzun zaman sonra adam görmüşüm sellektör yapıyom adam hiç bişey olmamış gibi devam ediyo bi anlık mutluluğum yerlebir oluyor

emre kaya, MertOguz, hoca33 2 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Seninle aynı duyguları paylaşıyorum ne yalan söyleyeyim. Ama bizim yaptığımız işin güzel yanları da var. Ben mesela geçen Rusya'ya gidiyordum malum Almanya'dan sonra pek trafik yok bir ara yan yoldan biri geldi önde 2 kişi belirdi derken 4'lü bir konvoy olduk hızlar 90 KM bu arada. Sonrasında yollar ayrıldı chat'ten hoş çakal dedik herkes yoluna gitti. Bence çok güzel ve keyifliydi. Uzun yolları yanlız gitmeye alıştım ben. :(

NOT : Sellektöre , kornaya karşılık vermeyenin lastiği patlasın inş.

emre kaya, Leno'X, MertOguz ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.457
    3.066
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selektör çoğunlukla bizde var. Diğer uluslarda korna oluyor, hatta kimisi uğraşmıyor bile.

emre kaya bunu beğendi.