1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer'da Özelleştirilmiş Dorse Kullanabilir Miyim?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve obcuarlaakn tarafından 22 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. obcuarlaakn

obcuarlaakn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    11
    60
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhabalar herkese,
    ETS2'de multiplayer oynarken kendi tasarımım olan dorse kullanmak istiyorum.
    Bu mümkün müdür? Diğer oyuncuların dorseyi beyaz olarak görmesi sorun değil kendi oyun ekranımda gözükmesi yeterli olacaktır.

İyi forumlar herkese.

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bahsettiğin lokal modsa dilediğin gibi kullanabilirsin. Edit yaptıysan dorseye tır parçası takmamam önemli cins bir admin ban atabilir bunun dışında skin krone dan normale normalden schawarz a istediğin parçayı aktarıp yapabilirsin. Ben naçizane lokal mod kullanıyorum başkaları göremiyor ama efsane modlar dönüyor öneririm. Van der Roling discord kanalına katılıp lokal modlara ulaşabilirsiniz.

3. obcuarlaakn

obcuarlaakn

23
    11
    60
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Cevabın için çok teşekkür ederim.
    Boş vakitlerimde illustrator'de zaman geçiriyorum. Orada hazırladığım görselleri kullanmak istiyorum aslında.
    Örnek bir resimi ekliyorum. Merak ettiğim bunu kullanabilir miyim? Kullanacaksam nasıl? Ben bunu mod kullanarak yaptım multiplayer'da oyundan atıyor beni bu mod yüzünden.

4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gönderdiğin örnekler görünmüyor, başka bir resim yükleme sitesiyle atman gerekiyor, ama vpn ile bir tanesine bakabildim.

Local modların paylaşıldığı sunucuda dorse için skin modları var. Bu modları alıp görsel kısmını photoshop ile düzenleyerek istediğin tasarımı ekleyebilirsin. Multiplayerda da çalışır ve sadece sen görürsün.
    Sorduğun şeyi ben de yapıyorum, kendim tasarlayarak hazır olan skinin üzerine editliyorum, sen de bunu yapabilirsin. Ayrıca düzenleyebileceklerin, dorse skinleri ile sınırlı değil. Tır üzerinde bir çok değişikliği yapabilirsin.

5. obcuarlaakn

obcuarlaakn

23
    11
    60
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Çok teşekkürler yol gösterici bir cevap olmuş.
    İşlerim dolayısıyla fazla ilgilenemiyorum ets2 ile bunu nasıl yapabileceğim hakkında öğretici bir içerik var mıdır peki?
    Bu süreçte ben de yapmayı deneyeceğim ancak öğretici bir içerik beni çok hızlandırır ve mutlu eder açıkçası.
    Tekrar teşekkür ederim.

6. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Buradan linkleri atarsam reklam olarak algılanacağı için atamıyorum, kusura bakma. Ama ne yapman gerektiğini anlatabilirim. Google'da ya da Youtube'da "local mod nedir?" diye aratırsan bazı modların kurulumunu ve açıklama kısmında da modlar için katılman gereken Van Der Roling discord sunucusunu bulabilirsin.

38 KAYSERİLİ 38 ve obcuarlaakn bunu beğendi.
  7. obcuarlaakn

obcuarlaakn

23
    11
    60
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim discord sunucusunu da buldum gerekli videoları da buldum daha geniş bir zamanda umarım yapabilirim.
    Cevapların için çok sağol.

Paarthurnax bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.