1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ghost Mod'dan Dolayı Ban Yer miyim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Shourte tarafından 26 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Shourte

Shourte
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

37
    157
    30
    105
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bugün oyuna girdim oyundaki tırların yüklenmesini bekledim fakat tam yüklendi derken iki tırın içinde durmuşum ve onlar havaya fırladı sanırım ncz sandılar bundan dolayı ban yermiyim?

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kesin konuşmak istemem ama kaydınız yoksa sıkıntıya düşebilirsiniz admine bağlı böyle durumlar ban atma olasılığı yüksek.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Shourte

Shourte

37
    157
    30
    105
    Renault
    TruckersMP Profili
    Olay duisburg servis çıkışında oldu bayağı kalabalıktı belki yüklenmediğinden değil iç içe geçtiğimiz için fırlamışlardır tam göremedim fakat bana yüklenmediler gibi geldi

4. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Belli olmaz, benim de NCZ diye raporladığım birisini servis çıkışı olduğu için kabul etmemişti adminler, Ghost mode bugu olmuş olabilir diye.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İyi geceler;
    Bildirdilerse yersiniz, bu sebepten oyuna girdiğinizde garajlara ışınlanarak başlamanız ya da oyunu kapatırken ncz alanlarında olmaya gayret göstermeniz gerekmekte. yüklenmedi diyerekten başkalarına verilen zarar tamamen sizin sorumluluğunuzda, bu konuda kirkeneste çok raporum ve banlattığım oyuncu var.

yolcudurabbas ve hoca33 2 bunu beğendi.
  6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Olay yaşanana kadar hareket etmediysen bir sorun olmaz bence. Oyuna girer girmez harekete geçilince ban atılıyor ama sabit bekleniyorsa risk daha az.

7. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Oyuna girince adam yüklenmeden ve tabında adam varken birinin içinde olma ihtimalin var,bu nedenle insanlar yüklenirken beklemek lazım.Eğer kaydın varsa ve hareket etmiyorsan sıkıntı olmaz ama hareket ediyorsan ghost modu kötüye kullanmakdan ban yiyebilirsin.

8. kayserispor

kayserispor
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Ben sinyal verip sağ şeride girdim diye ban yedim. Beşinci banım olduğu içinde perma olarak işlendi. Bir daha hesap açıp oynar mıyım bilmem. Ayrıca forumda hız sınırını aşmaktan ban yiyen adam gördüm ayrıca. Ban yemen muhtemel.

9. Shourte

Shourte

37
    157
    30
    105
    Renault
    TruckersMP Profili
    Ban yemek sorun değil hiç banım yok korkum perma yemek

10. Jinx

Jinx