1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kendi Videomdan Ban Yedim Truckersmp

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Ahmet4434 tarafından 19 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sol sağ yapıp kurtulabilirdin ama senin ban yemen gerçekten saçma olmuş

BenHallederimTV bunu beğendi.
  2. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Adamın geldiğini göre göre son saniyeye kadar tam gaz gidiyorsun, üstüne üstlük sol-sağ yapıp kazadan kaçınabilecekken sağa kırıp çarpıyorsun. Adamın da sollama yapmak gibi bir isteği yok acemice de olsa yolun kenarına çekmeye çalışıyor ancak sen ona çarpıyorsun.
    Adminin sana ban atma gerekçesi bu olmalı. Ancak bana kalırsa bariz suçlu veya bariz suçsuz değilsin ban olmamalıydı burada.

3. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    herşeyi geçtim haklı veya haksız olabilirsiniz tek bişeyi merak ediyorum. karşı taraf yüzde 1 milyon haksız olsa dahi neden direksiynu adamın aracına kırdınız? cidden bu psikolojiyi merak ediyorum. hata yapanın üstüne kırmak nedir ya.suçsuzken suclu duruma düşmüşsünüz.

4. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    karşıdan gelen şahıs tersten geleceği için yada duracağı için parkları yakmamış bu mesele adminin keyfine kalmış bu oyundaki bağzı adminlerde keyif çok sende o yolda o kadar hızlı gitme tek şerit ve kıvrımlı yol feedback at yine aynı şekilde keyfi yeterse açar umarım banını

5. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Karşıdan gelen adama carpsan bile o artık senin hıza takmış ya kafayı sen ne yaparsan yap donusun yok üzüldüm açıkçası

Senin durmuna benzer bi olaydan ban yemiştim ondan sonra video almaya başladım(33 sayfa raporum var) videolarında kaza veya hile olsa bile kestiğin kısımda kendini suçlu bi pozisyonda görüyorsan atma derim .Banin bitince video çekmeye devam et .Onlar işine geldiğinı görüp oyunda ban atarlar kendi adeletini kendin yap raparlayarak .

6. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    kaza videosu izleyip ben olsam şöyle böyle yapardım diyecek insanlardanmış admin, geçmiş olsun bu arada @Ahmet4434

hackvita ve hoca33 2 bunu beğendi.
  7. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen demek istediğim de bu yani hepimiz aynı refleksi aynı durumda gösteremeyiz, adam senin şeridine geçmiş mi geçmiş olmaması gereken yerde mi evet bu araç benim için kurtarabilir freni geç basarım başka biri temkinli davranır erken basabilir sonuçta kusurun %90 nı şeridinde olmayan aracındır. Adminleride bir yerde anlıyorum kazada troll hareket kasıtlı çarpma aradığı için mantıklı karar veremiyorlar niyet arıyorlar. Çünkü gerçek hayatta kimse bindiği araçla trollüğüne kaza yapmaz oyun olunca yapıyorlar maalesef.

DaNgEr900, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  8. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    Truckers mp tam bir rezalet bir hal almaya basladi proje yapimcilari isini duzgun yapiyor ama trafik bilgisi olmayanlari ne bilim bu tur insanlara yetki veriyorlar sonra gelene gecene ban atiyorlar ben kac sefer report ettigim kisi moderator arkadasi cikti ben ban yedim report ettim diye boyle akraba arkadas iliskilerinde bile adamlar sen hakli ol seni banlar daha ne diyeyim ki

Ahmet4434 bunu beğendi.
  9. yolcudurabbas

yolcudurabbas

39
    88
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    karşı yönden gelen kişi çarpmamak için yol dışına çıkmış. niyeti kötü olsa sizin üzerinize sürerdi sanıyorum. anlamadığım nokta neden video gönderme ihtiyacı duyduğunuz. sizin de amacınız oynamak değil, banlatmak..

hoca33 2 bunu beğendi.
  10. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Adamın geldiğini göre göre frene dokunmuyorsun, viraja hızlı giriyorsun ve tüm bunlara rağmen tehlikeli sürüyorsun ama karşı taraf senin önüne atlıyor ve yolunu kesiyor %100 suçlu olan karşısı fakat kendine biraz çekidüzen vermelisin. Need for speed oynamıyorsun tır sürüyorsun.

Uorku ve KaanMarngozoglu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.