1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ETS2] Super Stripes Boya Paketi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 17 Eylül 2020 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Tırlarınızın boyasını orijinal ve modern bir görünüm ile tazelemek istermiydiniz? Artık Euro Truck Simulator 2 için mevcut olan Super Stripes Paint Jobs Pack DLC ile tanışın.​

Bu yeni benzersiz ve renkli tasarımlar, SCS Software'deki yetenekli sanatçılar tarafından el yapımı olarak hazırlanıp, şık görünümler için seçilmiştir.Bu yeni paket, ETS2'deki tüm tır modelleri ve standart şasi seçenekleri için mevcut olacak altı yeni boya içeriyor.Peki nasıl görünüyorlar? İşte bu yeni tasarımlara ilişkin ilk önizlememiz:​

Bu aynı zamanda, tamamen özelleştirilebilir bir renk paketinin yanı sıra önceden tanımlanmış renk ön ayarları içeren ilk boya paketi olacak ve siz, sürücüler, yükseltme atölyesinde tırlarınızı özelleştirirken daha geniş bir özelleştirme yelpazesine sahip olacaksınız.​

Bir süredir renk ön ayarları özelliği üzerinde çalışıyoruz ve bunu tanıtmak için bu boya paketinin piyasaya sürülmesinden daha iyi bir yolun olmadığını düşündük.Bu yeni tasarımlar, önceden tanımlanmış birden çok varyasyona sahip olmakla birlikte yeni özellikten yararlanacak ilk tasarımlar arasındadır.​

Bu yeni özelliği DLC sahiplerine özel yapmak istemediğimizden, mevcut temel oyun boyalarından bazıları için birkaç renk ön ayarı daha oluşturduk.Gelecekte yapılacak veya halihazırda piyasaya sürülen boya paketlerine bu renk ön ayarlarından daha fazlasını eklemeyi planlıyoruz.​

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Blog yayınlanalı 6 saat olmuş, umarım önceden bu boya paketinin haberini alıp yeni birşeyin geldiğini zannederek konuya girenler kulağımı çınlatmazlar.Yeni blogları taze taze çeviricem. :masum::çay:

hoca33 2, 38 KAYSERİLİ 38 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  3. Yedi Bela

Yedi Bela
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    fiyatı 4 lira ben aldım paylaşım için teşekkürler

Extreme, hoca33 2 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  4. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aldım guzeller ancak ne bileyim bi mat boya (siyah ,gri gibi) daha tırlara hitap edicek bi boya paketi gelse güzel olmazmı? bu skinleri uyguladım. tır tırlık dan cıkıyor transformers a dönüşüyor. hiç normal hayatta avrupada dahi az da olsa böyle bir skinli tır gördünüz mü? daha realist şeyler beklerdim acıkcası.

Driven06 ve BenHallederimTV bunu beğendi.
  5. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Forza Horizon 4 gibi desen mağazası yapmaları lazım. Şu eski Mercedes tırlarında olan 5 yıldız ve hatun resmi var onu eski kasaya yapmayı çok istiyordum. :)

Mağazada herkesin yaptığı desenler olacak ve tek tıklamayla indirip kullanabileceğiz.

6. WatchAndLearn

WatchAndLearn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    27
    9
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    harika görünüyor bilgilendirme için teşekkürler :)