1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Değerlendirilmesi Gereken Video

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Leno'X tarafından 25 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Merhaba abilerim,kardeşilerim bugün promods da yaşadığım bir olayı sizin değerlendirmenizi istiyorum.

Video: https://youtu.be/1xiAjBc5ZKU

Bende dalmışım işte,ama adamın olduğu tarafda yol ver tabelası var (0.19) ona rağmen hala gaza basıp bana çarpıyor.
    Sizce burda kim suçludur?
    Report atmalı mıyım?
    Not: Daha deminden video yani günün yorgunluğu var o yüzden adamı geç farkketim.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Sen dönecek olmana rağmen hızlı gelip, kontrolsüzce genişten dönüyorsun.Tıpkı rallideymişsin gibi, ama el frenini çekmeyi unutmuşsun dönerken. :P

GPS'te sağda adamın geldiği bariz görülüyor sen fazla kontrolsüzce girmişsin bunda raporlanacak bir durum yok çünkü hata sende.Karşıdaki adamda senin geldiğinin farkında ama orada durup sana yol vermesi saçma olur çünkü sen hızla devam ediyorsun belkide dümdüz gidecek ve oradan sapmayacaksın bile? :çay:

3. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Dönmeden önce sinyal veriyorum,tam virajı dönerkenki hızım 35,yol ver tabelası adamın tarafında.

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Maalesef sinyal veriyor olman veya yol ver tabelasının olması, hiç durmadan yada kontrol etmeden direk o yola girebileceğini göstermiyor.Mesela 3 şeritli bir yolda sağ şeritten sol şerite geçeceğimiz zaman sinyal verip sırf sinyal verdiğimiz için soldaki aracın üstüne çıkamayız, aynı mantık. :masum:

DaNgEr900 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Doğru tabi normalde yapmam böyle hareketlerde bi telefona bakarken bi bilgasayar derken işte dalgınlığıma geldi o yüzden oldu.
    Ama yani adamın hiç durmadan gelmesi normal mi?
    Yani ikimizde suçlu değil miyiz?
    Kısacası adam beni raporlasa ben ban yermiyim?

DaNgEr900, hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    İnsanlık hali olabilir, ancak bu bakış açısından suç yüzdesi sende daha baskın gibi duruyor.Raporlarsa ban yeme ihtimalin olabilir.

7. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    Biraz sıkıntılı bir pozisyondasın, raporlama iyisi mi. Yoksa benim eski 4. ban gibi olur boş yere yersin banı.

hoca33 2, Leno'X ve YusufE bunu beğendi.
  8. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öyle dönüş mü olur sen suçlusun adam seni banlatmasa iyidir kontrolsüz güdiş ve dönüş almak

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    @Leno'X trafik çağırmaya gerenk yok daa :)aranızda halledin. Gereksiz rapor olur sonrası olur ya sana da dokunur cins bir admine denk gelir hatayı sana yıkar :kahve:

DaNgEr900, Leno'X ve hoca33 2 bunu beğendi.
  10. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence raporlarsanız siz ban yersiniz.

makinistfanlari, Leno'X ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.