1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Renault haksızlığı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Meharslnv tarafından 22 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

OPTİDRİVER GELMELİMİ

1. EVET

11 oy
    78,6%
  2. HAYIR

3 oy
    21,4%
  1. Meharslnv

Meharslnv
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle herkese merhaba kendi fikrimi konu alacağım scs firmasının en önem verdiği firmalar başında SCANİA MERCEDES VOLVO DAF geliyor diğer araçların pek bir önemi yok gibi ben mesela oyunda renault premium kullanıyorum ve çok sevdiğim bir araç ama gel görelimki scs renault premiumu bir türlü güncellemedi premium tek model değildir arkadaşlar Renault Premium, 1996'dan 2013'e kadar Fransız Üretici Renault Véhicules Industriels ve daha sonra Renault Trucks tarafından üretilen ağır iş kamyonudur son model olan
    2014 RENAULT premium 460.19 T EEV Optidriver modelidir.
    Bu aracı oyunda görmek istiyorum derseniz gelmez daf xfyi güncellediler bunuda istese yaparlar fikirlerinizi bekliyorum RENAULT ARAÇLARINA İLGİ SIFIR

EmreG, eren4154654, TRMert77 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben de size katılıyorum. Yani şöyle bir yorum yapmak istiyorum biz bizeyiz burada. Bu kadar zor olamaz ya tüm çekiciler ve onlara ait modifikasyon gereçlerini oyuna entegre edilmesinin sağlanması. Hayır söyle kardeşim çık de ki donate lazım ya da bu modifikasyon materyalleri için tıpkı 2 tl 5 tl 6 tl gibi paralar verilerek satın alınsın. Aşırı sorumsuz bir grup bunlar ya cidden leş hepsi

Yani rezil kepaze işler. Millet kendi modunu ürete ürete yazılımcı oldular adamlar artık biraz zorlasa yeni bir ets üretecek hale gelecekler. Sizin yapacağınız işin ben ta içine tüküreyim böyle rezalet olmaz. Korna çalmaz, öne arka dorseye abartılmayacak şekilde ışıklandırma, hadi her şeyi geçtim kayar ampül geldi 2-3 senedir sektörde. Yani işleri güçleri goy goy bunların bu ne heri

İnanılır gibi değil ya gerçekten oyun grafikleri zaten 0.5 tombo uç kutusu gibi. Duisburga giren garibimin bilgisayarı kitleniyor çöküyor oyunu. Yani varyasyon sıfır , inovasyon lağım sahiplenme hak getire.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Temmuz 2020
    EmreG ve Meharslnv bunu beğendi.
  3. Karavul

Karavul
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    21
    12
    15
    Bunları zorluyacak başka şirket olmadığı için böyle malesef. Adamlar alanlarında şuan tekel, sülalem rahat lafı vardır ya tam bunlara göre. Oyuna çok önceden eklenmesi gerek şeyler daha yeni yeni geliyor :)

4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yeni MAN TGX'e, Iveco S-Way'e ve aynasız Edition 1 Actros'a harcanacak enerjinin, zamanın, işgücünün buna harcanmasını istemem.

Son düzenleme: 22 Temmuz 2020
    xuey-s, Leno'X ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunda yenilenmesi gereken çok fazla model var sadece renault premium olsa gene iyi ama scs de destek çıkan markalara daha çok ilgi gösteriyor gayet doğal bir durum :) hatta unutmadıydanız renault t için bile yıllarca lisans sorunu yaşanmıştı adamlar en sonunda umidi kesip blog sayfasından duyurusunu bile kaldırmıştı yani

xuey-s, UlasCaNN, hackvita ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Renault'a diğer araçlar kadar özenmediği kesin. Gelirse güzel olur fakat gelmezse de birşeyin eksik olacağını düşünmüyorum.

HandCuff, Damacan ve hoca33 2 bunu beğendi.
  7. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili

En son yazı duisburga giren garibimin bilgisayarı çöküyor dedin ya o tmp ile alakalı yalnız oyun scs ye ait ve singleplayerde duisburg oyun neden çöksün mod indiriyorsun trafik modu yada oyunda açıyorsun trafik yoğunluğunu her yerde trafik var oyun çökmüyor

Multide oyun çöker o tmp nin hatası

hoca33 2 bunu beğendi.
  8. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunda eklenmesi gereken çok fazla şey var. Ama Renault T Range daha geçen yıl eklenmişken şu an buna uğraşmalarının ne kadar mantıklı olduğu tartışılır. Bana göre Renault un yenisi bile eski gibi durduğu için oyuncular tarafından da çok fazla tercih edildiğini söyleyemem.

Ayrıca önem veriliyor dediğin Volvo'nun, yıllardır klavye başında gelmesini beklerken çürüdüğümüz modifiye paketi geçen ay geldi. Renaulta yapılan haksızlığı söylerken Volvoya haksızlık ediyorsun.

Ve SCS bu aralar güncelleme konusunda gayet hızlanmış durumda ki truckers mp yetişemiyor. O yüzden de mpda o kadar hata vs. mevcut.

hoca33 2 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Güncelleme gelmemiş araçlar DLC ile gelebilir, bu da ek para demek.

SCS, TruckersMP'nin tutması sayesinde uyandı, ellerini ovuşturup duruyor.

hoca33 2 bunu beğendi.
  10. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen ingiliz kulüplerinin yıllardır pes e lisans vermediği gibi bu lisans işi oyunlarda büyük sıkıntı yaratıyor. SCS de haklı olarak lisansta arıza çıkarmayan markaların modellemesine önem ve öncelik veriyor. Sıkıntı SCS de değil markalarda maalesef.