1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Puanları Sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lance tarafından 30 Haziran 2020 başlatılmıştır.

1. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    Arkadaşlar ben 150 TL'lik bir harcama yaptım steam'de (oyun aldım). Bunun karşılığında yaklaşoık 2200 puan verdi. Ben gelen puanları harcadım ama pişman oldum. Aslında başka birşey almak istiyordum. Şimdi ben oyunları iade etsem ve tekrar alsam yeniden puanlar gelse olur mu? Yani olabilecek bişey mi?

2. ShiroNoKenshi

ShiroNoKenshi
    Plaka

23
    22
    21
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kendim denediğimden biliyorum eğer rozet aldıysan iade işlemi tamamlandığında rozeti bozup puanını geri veriyor. Marketteki diğer eşyalar için birşey söyleyemeyeceğim ama.

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Evet, sadece rozet aldım.

4. ManiSkulafat2

ManiSkulafat2
    Plaka

33
    20
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    60 Tl harcadım bende. Ama 990 civarı puan verdi. Tabi detaylara baktığımızda 150'si önceden gelmiş. 2 arkadaşımın ise etkinlik başladığında 2000 puanı varmış.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Etkinlik başladığında 2000 puan nasıl oluyor acaba çok merak ettim. Benim 100 puanım vardı sadece.

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Belli bir zamandan (ne zaman olduğunu bilmiyorum.) itibaren satın aldıkların da ekleniyor. Bende de 700 küsür vardı.

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. ShiroNoKenshi

ShiroNoKenshi
    Plaka

23
    22
    21
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir ara yine buna benzer bir etkinlikte getirdiler pazarı. Eğer o sıralarda alışveriş yapıp puanları kullanmadıysanız o puanlar buraya sayıldı.

hoca33 2 bunu beğendi.
  8. schilbS

schilbS
    Plaka

24
    175
    83
    120
    Volvo
    arkadaşlar aranızdan puan ı silinen oldu mu acaba? benim 10 bin kadar vardı şimdi 5 bine düşmüş.

9. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim bi arkadaşta da 10000 puan vardı belli bir süre önceki şeyleri de hesaplamışlar.