1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS2'de Oyun Karıncalanıyor ve Mouse Kayboluyor

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Kralkarlos tarafından 29 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Knock out

Knock out
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    22
    6
    25
    Arkadaşlar steamden ets 2 satın aldım pc ye yükledim ama mouse kayboluyor ekran karıncalanıyor bir şeyler oluyor lütfen yardım edin...

2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sistemin düşük mü? Tam bir bilgim yok ama ekran kartından kaynaklı olabilir.

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Knock out

Knock out
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    22
    6
    25
    Call of duty modern warfare 3 bile kaldırıyor

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorunu anlayıp yardımcı olmamız için kısa bir video çekip paylaşın anlatımınızdan birşey anlaşılmıyor. Örneğin mouse hiç mi gözükmüyor yoksa profil seçtikten sonra mı bu sorun ortaya çıkıyor. Oyunu Dx11, OpenGL hangisiyle çalıştırıyorsunuz. Geçici olarak şunları deneyin,
    *Profiles klasörünüz içindeki control.sii dosyanızı silip tekrar oyuna girin olmazsa save klasörü hariç tüm belgelerim/ets2 içeriğini kes yapıştır ile başka klasöre yedekleyip oyuna girin
    *Ekran kartı bağdaştırıcınızı ve ekran kartı driver ını güncellemeyi deneyin.
    Ayrıca belgelerim/ets2 klasörü içindeki game.log dosyanızı paylaşırsanız inceleyip yardımcı oluruz.

5. Knock out

Knock out
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    22
    6
    25
    Şöyle söyleyeyim mouse profil seçerken kayboluyor sonra yeniden ortaya çıkıyor (kaybolması uzun sürüyor ) aynı olay profil seçtikten sonrada oluyor karıncalanmaya gelirsekde bozuk cd yi sd oynatıcıya takarsınızya film izlemek için ama dalgalanma falan olur bazı yerlerde aynı onun gibi oluyor

Https://www.dosya.tc/server29/7q1376/game.log.txt.html === işte game log dosyası herkes baksın lütfen

6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle ekran kartın
    Intel(R) G41 Express Chipset bu kart dx10 destekliyor bildiğim kadarıyla sen bu ekran kartı ile Dx11 de oyunu düzgün çalıştırmazsın OpenGL sürümü 2.1 olması lazım OpenGL ile dene karıncalanmanın sebebi bu. Mouse kaybolması olayı için ilk çözüm adımı belgelerim/ets2 klasörü içindeki global_control.sii dosyasını oyun kapalıyken silmek.
    Bilgisayarınızda harici bir ekran kartı olma ihtimali var kontrol edin belki driverı yüklü değildir. Yinede bu ekran kartı ile bu oyunu oynamanız çok zor 10 fps bile göremeyebilirsiniz. Ayrıca ets2 ne kadar ayrılmış vram istiyor bilmiyorum ama bu ekran kartı vram konusunda da yetersiz olabilir.

7. Knock out

Knock out
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    22
    6
    25
    Dediklerini yaptım reis ama pek bir şey olmadı sadece kasma sorunu gitti

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.