1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2 Hileleri para ile satılıyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emirergen89 tarafından 22 Haziran 2020 başlatılmıştır.

1. emirergen89

emirergen89
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    26
    5
    0
    Evet arkadaşlar ne yazikki haksız ban olayı devam ediyor ama şuan daha vahim bir olay soylicektim ETS 2 hilleleri para ile satılıyor komik olay arkadaş ss attı 6 ay boyunca güncel hile 10 euro bunun çözümü olması lazım

2. BLasTeaR

BLasTeaR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili
    Böyle bir oyunda ne gibi bir hile olabilir ki?
    Yani ne gerek var hileye, alacan tırını bakacaksın yoluna! Gözü doymaz ne çok insan var!
    Böyle çıkarcı ve kul hakkı yiyip haram para kazanan kim varsa aldıkları/kazandıkları tüm paralar haram zıkkım olsun!

3. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne hilesi anlamadım? Yani para hilesi zaten kodlamayla yapılıyor. Diğer hileler zaten çok saçma. Yapmak isteyen olsa bile bir ton internette indirme linkleri var.

Doctor Pikachu ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Vay be sonunda buda mı oldu :D ama hasarsızlık baya iş görüyordu durduk yere çarpan kekolar için.

5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Veren versın gercekten üzülmem. hileyi bilerek ve isteyerek satın alan, bana oyunda zarar veren, havaya uçuran, içimden geçip takla attıran adam hem banlanıyor hem de 10 € kazıklanıyorsa hiç şikayetçi olmam.

hackvita, Doctor Pikachu ve hoca33 2 bunu beğendi.
  6. emirergen89

emirergen89
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    26
    5
    0
    Benim dediğim olay o değil singaplayır gibi 110 geçebilen hile

7. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    tmm knk hilenin türü önemli mi sanki, farketmez

hoca33 2 bunu beğendi.
  8. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hile yapanları hala anlamıyorum. Ve bu işi ticarete dönüştürenleri. Neden hile neden hileye başvuruluyor bir de ETS 2 gibi bir oyunda. İlginç. Biz yine üstümüze düşeni yaparız video alıp raporlarız. Ban yer ve 10 euro çöpe gider. Umarım kullanmıyorsunuzdur.

Son düzenleme: 22 Haziran 2020
    DaNgEr900 bunu beğendi.
  9. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Gerçekten anlamlandıramadım, bu oyunda neden hile yapılır? kaldı ki bana para hilesi yapmak bile saçma geliyor kişisel tercihtir saygı duyarım ama şahsi fikrim gereksiz. Yani hesap satmalar yok 10 eurolar falan ne kadar afaki işler.
    Yaklaşık 3 aydır oynuyorum ben bu oyunu, 1 ay pandemi süresince evdeyken sabah akşam oynadım sonrasında da iş dönüşü günde bir iki kere girerek devam ettim ve onlarca garaj ile birlikte 10 seviyede 120 küsur şoför ve çekici yapıp 14 milyar da para biriktirdim. emek verdim, keyif almak için. hesaba

10. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bunu kanıtlamak okadar kolayki, bir önemi yok. 10€ veren aptaldır bunun için. :niekhd1:

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.